McIntyre z urazem? Lashley o powrocie do MMA,... (zobacz)
Status CM Punka, kontuzja Statlander, AEW Sho... (zobacz)
Będą kolejne powroty do WWE? Nowy wygląd Sash... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
ROH Day Of Defeated 18.10.09

Jak podobała Ci się gala?
*( Beznadziejna)
12%
 12%  [ 1 ]
**( słaba)
0%
 0%  [ 0 ]
***( mogło być lepiej)
50%
 50%  [ 4 ]
****( bardzo dobra)
0%
 0%  [ 0 ]
*****( idealna)
37%
 37%  [ 3 ]
Głosowań: 8
Wszystkich Głosów: 8

Autor Wiadomość
Hrystek 
MidcarderWrestler: Shawn Michaels, Undertaker
Wiek: 26
Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 994
Podziękował: 63
Podziękowano mu 187 razy w 15 Postach
Skąd: Ciechanów
Wysłany: 2009-10-18, 22:19   ROH Day Of Defeated 18.10.09

Four Man Battle Royal Alex Payne vs Eddie Kingston vs Kory Chaviz vs Jon Davis
Kory Chaviz i Jon Davis próbują wyrzucić Alexa Payne'a z ringu. Eddide Kingston wstaje i atakuje Jonego Dave'a wykonując na nim DDT. Kory zapominając o Alexie rusza pomóc swojemu koledze, ale Eddie Kingston wykonuje na nim Dropkick. Alex Payne wchodzi na narożnik i wykonuje Splash na Jonie. Eddie podnosi Davisa i wykonuje na nim Snapmare po czym odbija się od lin i wykonuje Sliding D na siedzącym rywalu. Eddie i Alex podnoszą Davisa i wyrzucają go z ringu. Kory wstaje i wykonuje double clothesline na Alexie i Eddie'm. Payne wstaje, ale otrzymuje Body Slam od Chaviza. Eddie wstaje. Kory wykonuje na nim Irish Whip, a Kingston trafia w narożnik. Alex wstaje, a Kory ciska nim w Eddie'ego. Chaviz wykonuje Dark City Street Cutter na Eddie'm! Kory podnosi Kingstona i próbuje wyrzucić go z ringu. Eddie podbiega do Chaviza i wykonuje na nim Dropkick( Chaviz wylatuje nad trzecią liną)! Zwycięża Eddie Kingston jako ostatni który został na ringu.

-----------------------------------------------------------------------

KD: Gratulacje! Wygrałeś walkę z Necro Butcher w Hardcore Matchu na następnej gali. Powodzenia.
Kyle Durnen schodzi z uśmiechem na twarzy, a Eddie Kingston z przerażeniem.
-----------------------------------------------------------------------------------

Claudio vs Jay Briscoe Vs Mark Briscoe!
Bracia Briscoe podnoszą Claudio i serwują mu Double DDT. Mark Briscoe pinuje, ale Jay Briscoe przerywa pin. Jay wyjaśnia mu że też chce wygrać tą walke. Mark mówi że to rozumie i atakuje Jaya wykonując mu dropkick. Mark wstaje, ale otrzymuje Double Arm DDT. Jay pinuje Marka, ale Castagnoli wstaje i wykonuje na Jayu uppercut. Jay wstaje, ale otrzymuje bicycle kick. Mark już wstał i wykonuje na Claudio russian legsweep. Mark pinuje Castagnoli, ale Jay przerywa pin. Mark wstaje i wyrzuca z ringu Jaya. Castagnoli wykorzystuje sytuacje i wykonuje na Marku Riccola Bomb. Pin 1...2...3... Walke wygrywa Claudio Castagnoli!


-------------------------------------------------------------

Chris Hero vs Tyler Black
Tyler Black w narożniku. Hero bierze rozbieg i wykonuje corner clothesline. Chris zapina cravat Tylerowi i wykonuje cravat suplex. Chris Hero wchodzi na narożnik. Black wstaje, ale otrzymuje Double Axe Handle. Hero pinuje, ale Black kick outuje. Hero podnosi Blacka i próbuje wykonać na nim Hero Welcome, ale Tyler kontruje wykonując DDT. Hero wstaje, ale otrzymuje dropkikc. Hero wypada z ringu. Tyler Black bierze rozbieg i wykonuje suicide dive na Hero! Black podnosi Chrisa i wrzuca go na ring. Tyler czeka aż Hero się podniesie i wykonuje springboard clothesline. Black pinuje, ale Hero w ostatniej chwili kock outuje. Tyler próbuje wykonać na Chrisie God's Last Gift, ale Hero kontruje i próbuje wykonać DDT, ale Tyler także kontruje i wykonuje Body Slam. Tyler wchodzi na narożnik i szykuje się do moonassaultu. Chris wstaje i atakuje nogi rywala. Tyler traci równowage. Chris wchodzi na narożnik i wykonuje na Blacku top rope hero welcome. Chris pinuje 1...2...3... Walkę wygrywa Chris Hero.

--------------------------------------------------------------------

Necro Butcher vs Colt Cabana
Colt Cabana wykonuje Irish Whip, ale Necro Butcher kontruje. Colt Cabana w narożniku. Butcher bierze rozbieg i wykonuje corner clothesline. Necro cały czas w natarciu wykonuje na Cabanie punch, chop, punch, chop i tak przez jakiś czas aż sędzia karze mu przerywa. Colt Cabana wstaje. Necro Butcher kopie go i próbuje wykonać Tiger Bomb, ale Cabana kontruje wykonując DDT. Colt nie próżnuje. Podnosi Necro Butchera i wykonuje Irish Whip. Necro w narożniku. Colt Cabana bierze rozbieg i wykonuje corner splash. Cabana wykonuje Bionic Elbow, po którym próbuje wykonać Colt 45, ale Necro Butcher kontruje i wykonuje Big Boot. Colt Cabana wstaje, ale otrzymuje Crufix Power Bomb! Butcher pinuje, ale Cabana w ostatniej chwili wyrywa się z pinu. Necro Butcher podnosi Colta i ciska nim w narożnik. Butcher bierze rozbieg, ale nadziewa się na łokieć Cabany. Colt wchodzi na narożnik i próbuje wykonać Double Axe Handle, ale nadziewa się na Big Boot od Butchera. Necro podnosi Cabane i wykonuje Tiger Powerbomb! Pin 1..2....3...

--------------------------------------------------------------------------

Na ring wbiega KENTA z kijjem bejsbolowym. KENTA masakruje kijem Necro Butchera i wykonuje na nim GTS. Necro Butcher poszedł spać!
----------------------------------------------------------------------------
Na ring wbiega Delirious i zaczyna się finałowa walka turnieju.

-----------------------------------------------------------------------
Delirious vs KENTA - Anywhere Fall Match
KENTA próbuje wykonać na Deliriousie GTS. Delirious zeskakuje z KENTY i wykonuje na nim dropkick po którym KENTA ląduje twarzą w narożniku.Delirious próbuje wykonać na KENCIE Chemical Imbalance, ale KENTA kontruje i kopie go w głowę. Delirious oddaje. KENTA i Delirious wymieniają kopnięcia. KENTA w natarciu. KENTA odbija się od lin i wykonuje dropkick. Delirious wypada z ringu. Delirious wstaje i udaje się na rampe.KENTA rusza w pościg za Deliriousem. KENTA bierze rozbieg i wykonuje german suplex! KENTA podnosi Deliriousa i wykonuje Irish Whip, ale Delirious kontruje! KENTA uderza o scianę Delirious podnosi KENTA i wykonuje na nim cobra clutch backbreaker i zakłada mu arm locka. KENTA podnosi się i próbuje wykonać GTS na Deliriousie, ale ten zeskakuje z niego( dalej trzymając jego ręke) wykonuje DDT. KENTA spada z rampy. Delirious próbuje wykonać na nim Shadows Over Hell, ale nie trafia w KENTE! KENTA podnosi Deliriousa i chce wykonać GTS, ale trzymając go na barkach spogląda na rampe. KENTA wchodzi na rampe i wykonuje GTS na Deliriousie( Delirious spada w locie z rampy). KENTA czeka około minute aż Delirious wstaje. Japończyk bierze rozbieg i wykonuje Basaiku Knee Kick! KENTA pinuje, a sędzia doliczył do trzech! Wygrywa KENTA.


-------------------------------------------------------------------------------

KENTA po paru chwilach wstaje i zaczyna mówić do mikrofonu. Publiczność jest zaskoczona tym że KENTA potrafi mówić po angielsku.

KENTA: Jestem zwycięzcą turnieju! Kyle Durnen i Cary Silkin obiecali że ten kto wygra będzie mógł nadać temu o to pasowi mistrzowskiemu nazwe. Ja nadaje mu nazwe Pure Championship!
Kyle Durnen pojawia się na rampie z pasem mistrzowskim i chce wręczyć go KENCIE. Tuż za nim pojawia się Necro Butcher który wyrywa mu owy pas z rąk. Butcher podchodzi do KENTY i uderza go tym pasem. KENTA krwawi. Necro Butcher podnosi go i wykonuje na nim Tiger Bomb. Butcher tauntuje z pasem i kładzie go na KENCIE.

--------------------------------------------------------------------

Steenerico vs American Wolves ROH Tag Team Championship Hardcore Match
Kevin Steen siedzi na narożniku, a Eddie Edwards próbuje wykonać na nim superplex, ale Kevin Steen kontruje i wykonuje facebuster suplex. Kevin Steen wykonuje senton bomb! Na ring wbiega El Generico który szybko wbiega na narożnik i wykonuje moonssault na Edwardsie. Na ring wbiega Richards który otrzymuje Dropkick. El Generico ciska Eddie'm i Richardsem w jeden narożnik i wykonuje Yakuza kick na wilkach. El Generico podnosi Edwards i wykonuje na nim Tornado DDT. El Generico pinuje! Ale Richards przerywa pin.Steen wrzuca różne przedmioty na ring typu jarzeniówka, kij bejsbolowy czy krzesło. Steen wchodzi na ring i uderza kijem bejsbolowym Richardsa. El Generico bierze znak STOP i zaczyna masakrować nim Edwardsa. Richards wypada z ringu. El Generico podnosi Edwardsa i łapie go za ręce. Steen zaczyna uderzać go kijem bejsbolowym w brzuch. Richards bierze jarzeniówke i próbuje uderzyć go nią od tyłu, ale ratuje go El Generico i obrywa Edwards. Steen bierze jarzeniówke i uderza nią Richardsa. El Generico kładzie na narożniku Edwardsa, a Steen na przeciwnległym Richardsa. Steen wykonuje na Richardsie Top Rope Package Piledriver! El Generico natomiast wykonuje Top Rope Brainbuster. Steen pinuje! 1..2...3... Nowymi mistrzami tag teamów zostają Kevin Steen i El Generico!

---------------------------------------------------------------------------------


Jerry Lynn vs Austin Aries - ROH Championship Ladder Match
Austin bierze drabine i ciska nią w Jerry'ego. Aries podnosi Lynna i wykonuje na nim suplex. Austin kładzie drabine na środku ringu i próbuje zdjąć swój pas, ale Lynn wstaje. Jerry wbiega na drabine i zaczyna brawl z Austinem. Lynn wygrywa. Jerry wchodzi na drabine i wykonuje Neckbreaker na Austinie! Po jakiejś minucie oboje wstają. Lynn bierze krzesło i atakuje nim Austina. Aries traci równowage. Lynn wchodzi na narożnik i próbuje wykonać Elbow Drop, ale nie trafia w Austina! Aries wstaje i wykonuje na Lynnie Powerbomb Suplex. Aries wchodzi na drabine i wykonuje 450 Splash na Lynnie. Austin wchodzi na drabine i ponownie próbuje zdjąć pas, ale Lynn wstaje i wykonuje na nim Powerbomb za ring. Jerry próbuje zdjąć pas. Austin wstaje i bierze z pod ringu sledge hammera. Aries wchodzi na ring i zaczyna nim masakrować Lynna. Austin gromadzi w kupe wszystkie krzesłka i wchodzi na drabinę. Aries wykonuje na Jerry Lynnie brainbuster z drabiny! Austin wstaje i zdejmuje pas.
----------------------------------------------------------------------
CS: Gratulacje Aries. Wygrałeś walkę i zachowałeś pas, ale... No tak ale... Na następnej tygodniówce Jerry Lynn dostanie kolejną szanse zdobycia twojego pasa mistrzowskiego. Jerry Lynn vs Austin Aries w Knock Out Matchu!
_________________
We want Dark Sam!
 
 
     
Longer 
Upper Midcarder


Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 1133
Podziękował: 164
Podziękowano mu 70 razy w 10 Postach
Skąd: 435
Wysłany: 2009-10-19, 15:02   

No nawet, nawet mi się podoba gala, ale mogło być o wiele lepiej. Widać, że masz potencjał i za jakiś czas, że tak powiem będziesz wymiatał w pisaniu gal. Walki mogłyby być troszkę dłuższe. Przynajmniej mi się tak wydaje w końcu jest to gala PPV. Jednak spokojnie zasługujesz na trzy gwiazdeczki. Mam nadzieję, że przy następnym Pay-Per-View będzie jeszcze lepiej.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Google
 
Copyright © 2001-2010 Attitude      Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group