Felieton: Comedy Gimmicki gorsze od Shit Book... (zobacz)
Walki potwierdzone na NXT In Your House 2022,... (zobacz)
Flair znowu zawalczy? Baretta z koronawirusem... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
ECW On SyFy. 06.10.09

Gale oceniasz na :
*
25%
 25%  [ 2 ]
**
25%
 25%  [ 2 ]
12%
 12%  [ 1 ]
12%
 12%  [ 1 ]
25%
 25%  [ 2 ]
Głosowań: 8
Wszystkich Głosów: 8

Autor Wiadomość
Koper137 
Midcarder

Wrestler: Orton, Morrison, Dibiase
E-fed: ssie
Podziękował: 74
Podziękowano mu 60 razy w 8 Postach
Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2009-10-14, 20:31   ECW On SyFy. 06.10.09

PROGRAM PRZEZNACZONY JEST DLA WIDZÓW DOROSŁYCH.
NIE PRÓBUJ TEGO W DOMU ANI W SZKOLE.

[ THEME ECW ]
[ FAJERWERKI]

Przypomnienie wydarzeń z Hell In A Cell.

Vladimir Kozlov atakuje Christiana... O Nie ! Czyżby to koniec ? Tommy Dreamer już wyeliminowany ! Obijają go... Tak To Koniec ! Nowym Mistrzem ECW jest William Regal, nie, nie, nie co ? Nowym mistrzem ECW został Vladimir Kozlov !!! !

Jesteśmy w szatni Sheltona Benjamina, nagle ktoś puka do drzwi.

Shelton: Wejdź...
Burchill: Widzę, że jesteś w dobrym humorze.
Shelton: Mów co chcesz, albo po prostu stąd wyjdź.
Burchill: Wiesz, że dzisiaj staniemy oko w oko na ringu?
Shelton: Tak wiem, ale po co mi to mówisz? Ach rozumiem chcesz, abym cie upokorzył. W takim razie nie ma sprawy, ale już stąd wyjdź, bo zaraz sam cię wyrzucę.
Burchill: Biedny Shelton, tak na prawdę to teraz nikt się cię nie boi, nawet ten Hurricane Helms z niskiej półki, ale cóż w obecnym świecie czarni nie mają nic do gadania.

Tym czasem Hurricane kręci się po korytarzu i nagle usłyszał rozmowę Sheltona z Burchillem.

Shelton: Jeszcze jedno złe słowo w moją stronę, a stąd wylecisz. Obiecuje ci to.
Burchill:Dobra już wychodzę...

Burchill się odwraca podnosi krzesło i atakuje Sheltona.

Burchill: Coś jeszcze masz do powiedzenia?

Leżący Shelton odpowiada: Zobaczymy dzisiaj podczas naszej walki!

Nagle do szatni wbiega Hurricane i wykonuje na nim Chokeslam.

Shelton: Co ty tu robisz?
Hurricane: Nie ciesz się tylko Mi podziękuj.
Shelton: Nie podziękuję, bo sam też bym sobie poradził. A ty Burchill popamiętasz mnie po dzisiejszej walce.

WALKA NUMER 1.
The Hurricane vs. Tyler Reks
Falls Counts Anywhere Match

Końcówka Walki : Hurricane, całkowicie radzi sobie z Tyler'em, ten drugi już mocno zmęczony stara się wstać. Nagle gdy Reks już wstaje, robi unik przed chwytem na chokeslam, i stara się wynieść Helmsa na Flap Jack. Hurricane jednak unika tego i ucieka za ring. Chwyta za krzeselko na ten gest Tyler wychodzi do niego. Gdy już jest blisko niego otrzymuje strasznie mocne uderzenie z krzesełka. Pada na glebę. Hurricane uśmiechając się do publiki bierze mikrofon do ręki i krzycz : HARDCORE ! Odkłada mikrofon, uderza kilkakrotnie Tyler'a krzesłem i wchodzi razem z nim na stolik komentatorski. Wykonuje Chokeslam na Stoliku i zaczyna pinować. 1...2...3 !

Walka : The Hurricane vs. Tyler Reks, Zwycięzca : The Hurricane ( via pin )

Przenosimy się do baru gdzie widzimy Goldusta oraz Sheamusa.

Sheamus: Witaj... Stara pokrako.
Goldust: Co, co?
Sheamus: Powiedziałem, witaj!
Goldust: Aha cześć. Co cię tu sprowadza?
Sheamus: Po prostu chcę z tobą pogadać Ty staruszku.
Goldust: Nie pozwalaj sobie ok?
Sheamus: Ja sobie pozwalam hm...
Kelnerka: Podać coś?
Shemaus: 2x Whisky.
Goldust: Po co tu jesteś?
Sheamus: Porozmawiać z tobą nie mogę?
Goldust: Owszem możesz, ale nie w taki sposób.
Sheamus: Dobra to co? Mam cię się pytać jak podobała ci się wczoraj bajeczka?
Goldust: Ech... Nie wiem o co ci chodzi!

Goldust przesiadł się do innego stoliku.

WALKA NUMER 2.
Courtney Taylor vs. Nikki Bella

Końcówka Walki : Nikki rzuca się na Courtney Diving Crossbody i próbuję pinu który jednak zostaje skontrowany do Roll-Up. 1..2.. Nie ma. Zmęczone zawodniczki podnoszą się, i uderzają punchami nawzajem. W końcu Courtney zaczyna uderzać Nikki troszkę mocniej i odbija ją od lin, biegnąca Nikki otrzymuje bardzo mocny Clothesline. Próba pinu lecz do dwóch, ponieważ pin przerwała Brie uderzając Taylor krzesłem. Siostry razem czekają aż Courtney się podniesie. Gdy już się podniosła otrzymała cios krzesłem od Brie i została odliczona przez Nikki.

Walka : Courtney Taylor vs. Nikki Bella.

[ Powtórka z Hell In A Cell ]

WALKA NUMER 3.
Shelton Benjamin vs. Paul Burchill
Stell Cage Match.

Końcówka walki : Benjamin uderza kilkakrotnie głową Paula od klatkę. Próbuję wyjść z klatki jest już w połowie lecz Burchill go spycha i wykonuje strasznie mocnego Clothesline'a. Wchodzi na róg i chce skoczyć ale Shelton zrzuca go stamtąd. Teraz to Shelton wszedł na róg i wykorzystując to że jego przeciwnik Paul Burchill leży wykonuje 450 splash. Teraz chce wyjść z klatki, jest już na samej górze i... Paul ledwo co wchodzi na nią i spycha go resztkami sił. Chwyta go i wykonuje suplex. Odbija się od lin dwukrotnie i wykonuje clothesline. Teraz bierze za kark Benjamina i uderza jego głową o klatkę, tak że zaczyna on krwawić. Benjamin sam upada już na mate. Paul bardzo spokojnie wychodzi poza klatkę wygrywając ten pojedynek. Odchodząc już poza ring od przodu atakuje go The Hurricane. Paul oberwał kolczastym kijem bejzbolowym w twarz i leży na ziemi z zakrwawioną twarzą.

[ Reklamy ]

Tony Chimel zapowiada walkę.
WALKA NUMER 4.
Tommy Dreamer & Christian vs. William Regal & Ezekiel Jackson
Non Tittle Hardcore Match

Na ring wychodzą sami William i Ezekiel. Ale zamiast walczyć mają coś do przemówienia.

Regal: To co stało się na Hell In A Cell to jedno wielkie nie porozumienie. Tak na prawdę to ja powinienem mieć teraz mój upragniony pas! A Ty! Ty wszystko zniszczyłeś Vladimir, od dzisiaj nie będziesz moim pomocnikiem, ale będziesz śmieciem. Jeżeli myślisz, że masz Pas i możesz wszystko to się mylisz. Od dziś również jesteś moim wrogiem numer jeden. I moim planem jest cię zniszczyć. Nie będę się z tobą zabawiał w kotka i myszkę, ale powiem ci tak: Jeszcze będziesz chciał wrócić, ale Pan William powie ci: NIE. I w tedy zobaczysz co to znaczy zdrada Williama. Jeżeli masz coś do powiedzenia to powiedz mi to tu i teraz prosto w oczy.

Gasną światła, zapalają się, a Regala już nie ma na ringu. Jednak stoi na nim samotny Vladimir.

Vladimir: Jestem i ja panie Williamie! Jeżeli masz coś do powiedzenia to mi to powiedz, bo z tego co widzę to nie masz nawet odwagi spojrzeć na mnie. No, ale cóż... Skoro taki jesteś to chyba sobie pójdę, ale najpierw powiem coś do was. Publiczność... Co to tak na prawdę znaczy? Fani WWE? Czy ludzie którzy nie mają co zrobić z pieniędzmi? Tak naprawdę to nie jesteście nikim. Nie jesteście po prostu potrzebni.

Vladimir spuszcza głowę w dół. Publiczność wstaje z miejsc, a na macie już jest Christian.

Christian: Pokonałeś mnie... Jednak to nie znaczy, że jestem słabszy od ciebie. Jeżeli myślisz, że jak nie mam pasu na ramieniu to jestem kimś innym to się mylisz. Od dzisiaj moim celem numer jeden jest udowodnienie Regalowi, że to ja powinienem dostać szansę w walce o pas na następnym PPV.

Nagle na ring wbiegają dwie osoby w maskach i atakują Vladimira. Christian pomaga Kozlovowi jednak to nic nie daje. Zamaskowani zdejmują nakrycia głowy i mówią: Sam chciałeś tego Vladimir! Teraz twoje życie będzie jednym wielkim koszmarem, a Ty będziesz ofiarą...

Christian przygląda się całej sytuacji, jednak widać, że coś kombinuje. Nagle słychać theme song Dreamera, który wchodzi na ring z krzesłem i atakuję zamaskowanych.

Tommy: William nie wygłupiaj się i zdejmij tą maskę z siebie, bo wyglądasz jeszcze gorzej niż bez niej.

Kozlov, William i Ezekiel leżą nie na ringu, a Tommy podnosi rękę Christiana w górę.

ECW On SyFy Schodzi z Anteny.
Walki Koper137 & Backstage Longer.

Ostatnio zmieniony przez Koper137 2009-10-14, 21:10, w całości zmieniany 1 raz  

Longer 
Upper Midcarder

Podziękował: 164
Podziękowano mu 70 razy w 10 Postach
Wysłany: 2009-10-14, 21:05   

Powiem strzeże, że jest lepiej. Bardziej podobają mi się walki niż na poprzednim ECW. Mam również nadzieję, że podobają wam się moje backstage. Zapraszam do komentowania i oceniania gali ;)

Hrystek 
Midcarder

Wrestler: Shawn Michaels, Undertaker
Podziękował: 63
Podziękowano mu 187 razy w 15 Postach
Wysłany: 2009-10-14, 21:36   

Strasznie słabe walki! Backstage jest spoko, ale walki! Backstage na +, ale nie jest on wstanie wyrównać tego co nazywacie walkami!

Odpowiedz do tematu