Felieton: Comedy Gimmicki gorsze od Shit Book... (zobacz)
Walki potwierdzone na NXT In Your House 2022,... (zobacz)
Flair znowu zawalczy? Baretta z koronawirusem... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Friday Night Smackdown!, 10.10.2009
Autor Wiadomość
nttn 
Upper Midcarder

Podziękował: 299
Podziękowano mu 528 razy w 85 Postach
Wysłany: 2009-10-11, 14:12   Friday Night Smackdown!, 10.10.2009

Wybuchają fajerwerki, słychać charakterystyczny dla show odbywającego się tego dnia theme – zaczynamy Smackdown!

Jim Ross: Witamy wszystkich zgromadzonych w tej hali fanów i zapraszamy na nietuzinkowe emocje spowodowane galą Smackdown!
Todd Grisham: Tak jest, jesteśmy prawie tydzień po Hell In A Cell i sporo konfliktów może się rozwinąć, a niektóre mogą się zakończyć. Wszystko okaże się na dzisiejszej gali!
Jim Ross: Przypomnijmy sobie wyniki ostatniego PPV. CM Punk pokonał The Undertakera broniąc pas wagi ciężkiej, Natalya nie dała szans Marii i Michelle McCool i stała się nową mistrzynią kobiet.
Todd Grisham: Chris Jericho oraz Big Show pokazali, że nie warto jest z nimi zaczynać i wygrali pojedynek o pasy mistrzowskie z Cryme Tyme, których menadżerem jest Edge. Natomiast John Morrison łatwo poradził sobie z Dolphem Zigglerem.
Jim Ross: Ok, wyniki już są znane, więc przenieśmy się na ring, gdzie podąża już General Menager Smackdown! – Stephanie McMahon!
Todd Grisham: Dzisiejsze show komentować będą Todd Grisham…
Jim Ross: Oraz Jim Ross.

Stephanie McMahon: Witam wszystkich fanów, którzy zjawili się tutaj specjalnie na galę Smackdown! Dzisiejsza gala jest wyjątkowa, między innymi ze względu na to, że na dzisiejszym show będzie wiele emocji, które przygotowała General Menager Smackdown! Na dobry początek mam dla was niespodziankę. Przeglądając sobie wczoraj wieczorem roster naszego brandu zauważyłam, że mamy bardzo dużo utalentowanych wrestlerów, którzy reprezentują styl aero. Ich walki są zawsze emocjonujące i pokazują ich fenomenalne akcje. Sądzę, że za to coś im się należy i postanowiłam przywrócić pas Cruiserweight! (cheer fanów) Tak, dobrze słyszycie. General Menager Smackdown! przywróciła pas Cruiserweight! (jeszcze większy cheer fanów) Jak pamiętacie, został on ostatnio zawieszony, kiedy jego posiadaczem był Hornswoggle. Ja nie będę taka głupia i nie będę dawać szans walki o ten pas dla tych, którzy na to nie zasługują, bo bądźmy szczerzy – z Hornswoggle taki cruiser, jak z Lindy McMahon Power wrestler. Ok, więc przejdźmy do rzeczy – proszę o wniesienie pasa na ring!

Na rampie pojawił się mężczyzna, który niósł pas Cruiserweight. Wszyscy fani, jak i sama Stephanie byli zapatrzeni na ten tytuł. Po tym, jak mężczyzna oddał odznaczenie General Menager Smackdown!, sama Steph nie mogła się nadziwić, jaki ten pas jest lśniący i błyszczący. Po chwili, McMahon zawołała na ring sędziego i ogłosiła, że w walce o pas Cruiserweight zmierzą się Jimmy Wang Yang oraz Kung Fu Naki!

Singles Match for WWE Cruiserweight Championship
Jimmy Wang Yang Vs. Kung Fu Naki

Końcówka:

Jimmy Dropkickiem powalił rywala, a po podniesieniu się Funakiego zaserwował mu Superkick! Pin: 1…2… Kick out. Wang Yang podnosi przeciwnika i szykuje się do Back to belly pile driver, jednak Japończykowi udaje się uniknąć tej potężnej akcji i Enzuigirim powala Hindusa. Pin: 1…2… Kick out. Shoichi szybko wszedł na narożnik i po tym, jak Yangowi udało się wstać, skoczył na niego Crossbody. Kolejna próba pinu kończy się na 1. Gdy Jimmy się podniósł, Funaki odbił się od lin i one-handed bulldogiem ponownie „położył” go na ziemi. Następnie wszedł na narożnik i celebrując swoje wcześniejsze akcje postanowił skoczyć Moonsaultem na rywala, jednak nie trafił. Yang zaczął swoje combo od Fireman's carry takeover, po chwili pchnął przeciwnika Irish Whipem w narożnik i Monkey Flipem wgniótł go w niego. Jednak to nie koniec, Hindus wchodzi z Japończykiem na Top Rope i Iconoclasm! Jimmy podnosi rywala i Back to belly piledriver! Funaki sturluje się z ringu, a w tym czasie Wang Yang tauntuje, a po chwili skacze na SmackDown's #1 Announcera somersaultem. Jednak to nie koniec pokazu umiejętności zawodników. Wang Yang wyciąga spod ringu drabinę i rozkłada ją tuż przed stołami komentatorskimi. Zawodnik każe odejść od stanowiska komentatorom, a na stole kładzie swojego przeciwnika. Następnie wchodzi energicznie na drabinę i skacze Corkscrew 450° splash! Niesamowite, Funaki chyba się nie podniesie! Hindus po chwili odpoczynku wchodzi jakoś na ring, a sędzia odlicza do 10 i Jimmy Wang Yang pokonuje Kung Fu Nakiego po Count Out stając się nowym mistrzem Cruiserweight!

Jim Ross: Niesamowite było to Corkscrew 450° splash! Szkoda tylko, że zniszczył nam nasze stanowisko, ale mam nadzieje, że dostaniemy nowe.
Todd Grisham: Cieszę się, że wygrał Jimmy Wang Yang, bo zauważyłem, że ostatnio pokazywał klasę i wszystkie jego walki były niesamowicie emocjonujące.
Jim Ross: Teraz czas na reklamy, do zobaczenia po krótkiej przerwie…

REKLAMY

Wracamy po reklamach i widzimy przechodzącego po backstage Teddiego Longa. Po chwili mija się on z Ezekielem, który zawiadamia byłego General Menagera, że Stephanie wzywa go do swojego gabinetu. Po tym jak czarnoskóry mężczyzna wchodzi do biura Steph zaczyna mówić:

Stephanie McMahon: Witaj Teddy. Widzisz, postanowiłam dać Ci drugą szansę. Masz dwie możliwości – cotygodniowy Steel Cage match z największymi rozbójnikami w Smackdown! lub zostanie moim sługą. Wybieraj, bo od tego zależy twoja przyszłość na piątkowym show.
Teddy Long: Nie godzę się na żadną z tych rzeczy, wychodzę!

Teddy próbował wyjść z pomieszczenia, jednak zatrzymali go ochroniarze Steph.

Stephanie McMahon: Nie ma takiej możliwości. Dalej czekam na odpowiedź.
Teddy Long (po dłuższym zastanowieniu): Więc… będę twoim sługą.
Stephanie McMahon: I o to mi chodziło. Teddy, przynieś mi kawę, tylko ma być rozpuszczalna!
Teddy Long: Już się robi.

Teddy po wyjściu z gabinetu spotkał Melinę i razem zastanawiali się jak wykurzyć Stephanie z tego stanowiska…

Jim Ross: Czyli Teddy wraca na swoje stanowisko… No, prawie na swoje.
Todd Grisham: Lepsze to, niż cotygodniowe Steel Cage Matche z The Great Khalim…
Jim Ross: Tak. A teraz przenieśmy się na ring, gdzie Ezekiel zmierzy się z Kanem!

Singles Match
Ezekiel Vs. Kane

Końcówka:

Ezekiel powalił Kane’a Clotheslinem. Po chwili postanowił zaserwować przeciwnikowi jeszcze backbreakera! Pin: 1… Kick out. Big Red Machine powstał, jednak od razu otrzymał Running shoulder Block od rywala. Następnie podniósł potwora i Ura–nage! Pin: 1…2… Kick out. Ezekiel szykuje się do Chokeslam, jednak podczas gdy próbuje złapać przeciwnika za szyję, ten kopie go i DDT! Teraz Scoop Powerslam! Gdy czarnoskóry zawodnik podniósł się, otrzymał Big Boot! Kane wszedł na narożnik i skoczył na przeciwnika Diving Clothesline! Gdy Jacksonowi udało się wstać został złapany przez wielkiego czerwonego potwora i otrzymał Tombstone Piledriver! Pin: 1…2…3! Zwycięża Kane!

Jim Ross: To był typowy pojedynek Power Wrestlerów, po którym niczego nadzwyczajnego się nie spodziewaliśmy.
Todd Grisham: Tak jest, walka była nudna, jedyny pozytywny aspekt tego, że się odbyła to zwycięstwo Kane’a.
Jim Ross: Przenieśmy się ponownie do biura General Menager Smackdown! Stephanie McMahon, bo Teddy chyba wraca z kawą!

Teddy Long: Proszę, oto kawa, taka jaką sobie życzyłaś.

Teddy położył ją na jej biurku, a Stephanie zepchnęła ją na ziemię rozbijając filiżankę i rozlewając kawę na dywan.

Stephanie McMahon: Co Ty robisz? Nie powinieneś kłaść kawy na moim biurku, rozumiesz? Zalałeś mi taki piękny dywan! To się już chyba nie spierze… Teddy! Posprzątaj to, kup nowy dywan i przynieś mi wreszcie tą kawę!

Teddy zajął się obowiązkami narzuconymi mu przez Steph, a my przenosimy się na ring, bo słychać już theme Big Showa i Chrisa Jericho.

Show wchodzi na ring, a Jericho podchodzi do announcera i wyrywa mu mikrofon. Y2J dołącza do swego partnera i zaczyna mówić:

Chris Jericho: Cryme Tyme! Na Hell In A Cell pokazaliśmy wam, kto jest lepszy i pokonaliśmy was! Nie powiem, że był to jakiś spektakularny wyczyn, bo jesteście dużo słabsi. Zawsze byliście i będziecie słabi nic tego nie zmieni. Marne złodziejaszki z Brooklynu… Wiesz Edge, taki ktoś jak Rated R Superstar nie powinien kumplować się z tak beznadziejnymi zawodnikami. Zawsze uważałem Cię za dobrego zawodnika, wykorzystującego spryt i moment zawahania rywala. Jednak nie dawno postawiłeś sam sobie przy nazwisku krzyżyk. Stałeś się frajerem przechodząc, jak to określiłeś "na dobrą stronę". To był Twój błąd jednak zapewniam, że ostatni. Obietnica o szpitalu ziści się szybciej niż myślisz Edge. Dużo szybciej niż sądzisz. Ja Y2J Chris Jericho wymierzę sprawiedliwość. Słyszysz Edge? Zadarcie ze mną i Showem to był gwóźdź do Twojej trumny. Niedługo gra się skończy ja będę zwycięzcą a ty polegniesz...

Nagle rozbrzmiewa charakterystyczne Yo yo yo... to Cryme Time. JTG i Shad stoją pod titatronem. Za chwile muzyka zamienia się w "You think you know me?" - to Rated R Superstar Edge! Zawodnik wychodzi o kuli i dołącza do swoich kolegów. Trzyma w ręce mikrofon.

Edge: Jericho! Przyznaje wygraliście, ale była to wasza ostatnia obrona pasa mistrzowskiego. Obiecuję wam, już na następnym Pay Per View pokonamy waszą drużynę.
Chris Jericho: Możesz marzyć Edge. Nie macie już szans, limit się wyczerpał. Nie macie title shota pokonaliśmy was.
Edge: Boisz się Chris? Czy to Twój wielki przyjaciel czuję strach? Wnioskuję, że macie świadomość, że znamy wasze słabości i możemy was pokonać kiedykolwiek.
Chris Jericho: Miałeś swoje szanse, Ty i Twoi przyjaciele wypierdalajcie ze Smackdown! i idźcie pożebrać na Brooklynie. To jest nasze show.
Edge: Jericho pożałujesz tych słów, już niedługo.
Chris Jericho: Nawet nie możesz sprawnie chodzić i Ty chcesz mi grozić? Poza tym nie będzie żadnej walki. Koniec i kropka.

Nagle na rampie pojawia się Theodore Long!

Teddy Long: Mylisz się Chris. Mam tu oświadczenie Stephanie (wyjmuję kartkę z kieszeni): „Jericho i Ty Big Show, bardzo podoba mi się pomysł rewanżu za Hell in a Cell. Macie dwa wyjścia: walczyć o pasy z Cryme Time na następnym PPV, lub oddać mi pasy, a ja je zwakatuje. Wiem, że wybieracie opcje walki, więc przygotujcie się na kolejne PPV, na którym odbędzie się walka Unified Tag Team Champions, Chris Jericho oraz Big Show przeciwko Cryme Tyme, których menadżerem będzie Edge. Powodzenia.

Widzimy zaskoczoną minę Jericho i Showa, Cryme Tyme wraz z Edgem niesamowicie się cieszą, a po chwili wszyscy (w odstępach czasowych) schodzą z areny.

Jim Ross: Stephanie się nie chciało przyjść na arenę, to zrobił to Teddy. Coś czuję, że General Menager Smackdown! nam się troche rozleniwi…
Todd Grisham: Bardzo prawdopodobne. A teraz wróćmy na ring, gdzie Michelle McCool zmierzy się z Marią o miano pretendenta do pasa kobiet.

Singles Match for Women Championship Title Shoot
Michelle McCool Vs. Maria

Końcówka:

Michelle Belly to belly suplexem powaliła przeciwniczkę. Następnie McCool podniosła Marie i DDT! Pin: 1…2… Kick out. To za mało na Kanellis. Blondynka podnosi rywalkę i Big Boot! Michelle chce efektownie zakończyć walkę i szykuje się do Faith Breaker, jednak Maria unika tej akcji i Spin Kick! Następnie posyła rywalkę w narożnik i najpierw zaserwowała Monkey Flip, a następnie Bronco buster. Maria zaczekała aż przeciwniczka się podniesie i po dobiciu się od lin zaatakowała ją Beautiful Bulldogiem. Pin: 1…2…3! Maria zwycięża i zmierzy się na następnym PPV z Natalya o pas kobiet!

Jim Ross: Gratulacje dla Marii. Będzie miała szanse kontynuować swój program z Natalyą.
Todd Grisham: Ja życzę jej wszystkiego najlepszego, żeby udało jej się odebrać tytuł tamtej blondynce.
Jim Ross: Jedynie obawiam się, że Hart Dynasty może przeszkodzić w ich walce, ale na szczęście Maria też ma swoich kumpli – Black And White.
Todd Grisham: Ok, wróćmy na ring, bo właśnie rozbrzmiewa theme CM Punka, pewnie ma coś ciekawego do powiedzenia.

CM Punk: Witajcie pseudo fani Smackdown! Nie macie prawa nazywać się fanami, ale to już inna historia. Mam coś innego do powiedzenia. Ja – CM Punk, najlepszy z najlepszych, numer jeden niebieskiego brandu, wasze zbawienie, coś co przyciąga przed telewizory, niesamowity i wciąż wasz champion. Tak jest, wciąż jestem waszym mistrzem. Ja – Straight Edge World Heavyweight Champion CM Punk! Nie ma lepszego ode mnie. A wiecie dlaczego? Bo pokonałem (mówi sarkazmem) wielkiego Undertakera. Kto to był? Kto to był się pytam? Pożal się Boże grabarz, jakiś pseudo umarlak. Myślicie, że jest mocny jak zakopał kilka osób w ziemi? Nie! Ja go pokonałem! To ja urządziłem mu piekło w celi! Pokazałem, że jestem ostatnia nadzieją Smackdown! Wasz mistrz! Zamierzam dalej eliminować przeciwników, pierwszy był ten wasz ćpun Hardy, teraz pora na najmroczniejszego wrestlera w WWE! A wiecie dlaczego udało mi się go pokonać? Bo żyję według Straight Edge! Jestem wolny od nałogów! Drug Free! Nie pije, nie pale, nie ćpam! I jestem lepszy od Ciebie Taker!

W tym momencie gaśnie światło, fani piszczą, słychać dzwony. Jakaś muzyka rodem z chóru gregoriańskiego wypełnia arenę. Światło się zapala. a przy ringu stoi już The Undertaker z mikrofonem w ręce! Deadman zaczyna mówić:

The Undertaker: Punk! Chełpisz się wygraną kantem? Cały czas powtarzasz o tym Straight Edge. Staje się to nudne Punk. Wiedz, że już niedługo Cię zniszczę. Myślisz, że jesteś odważny? Pokaż to Twoje Straight Edge w walce ze mną!
CM Punk: Taker, takie numery były modne jakieś 15 lat temu. Teraz nikogo nie przerazisz zgaszonym światłem. Widzę też grabarzu, że zatrzymałeś się na latach 90 i wciąż myślisz, że rządzisz w WWE! Nie! Teraz nastała era Straight Edge Championa! Mówisz, że chcesz się zmierzyć? Powiedz kiedy i gdzie, ale zapamiętaj, że nigdy tego nie dostaniesz.

W tym momencie Punk podchodzi do lin i podnosi pas wysoko do góry. W dodatku uśmiecha się prowokująco. Undertaker również się uśmiecha. Nagle gaśnie światło! Gdy zapala się ponownie Taker trzyma Punka do Chokeslamu! Jednak Straight Edge Champion kopie go w brzuch i rzuca się na niego pieściami! Po chwili grabarz leży na macie, a Punk dominuje! Jednak Phenom wyprowadza kontrę i teraz to on obija przeciwnika. Wrestlerzy wstają i mierzą sie wzrokiem, znów następuje próba sił. Jednak szybko na ring wpada ochrona i rozdziela obu panów. Punk odgraża się krzyczeć coś w rodzaju "zniszczę Cię", a Taker również pokrzykuje coś do Punkera. Nagle pod titatronem pojawia się Teddy Long!

Teddy Long: Spokojnie, tylko spokojnie. Mam dla was dobrą wiadomość. Właściwie to ma ją dla was Pani McMahon.

Na titantronie pojawia się Steph siedząca w swoim biurze.

Stephanie McMahon: Taker, Punk mam dla was ciekawą ofertę. Skoro Tobie Undertakerze nie podoba się wynik niedzielnej walki, a Punk nie ma nic przeciwko ponownej walce, zawalczycie jeszcze dziś! (uśmiech na twarzach Punka i Undertakera). Więc jeszcze dziś o pas Wagi Cieżkiej na Smackdown! zmierzą się CM Punk oraz The Undertaker w rewanżu za Hell In A Cell. Aha, i jeszcze jedno – walka odbędzie się w stypulacji Hell in the Cell! Lepiej przygotujcie się na ciężki mecz!

Jim Ross: No, no… Main Event będzie niesamowity! Mam nadzieję, że tym razem Takerowi uda się zwyciężyć.
Todd Grisham: Też bym tego chciał. Nie lubię Punkera…
Jim Ross: Ok, teraz czas na kolejną walkę, więc wróćmy na ring.

Handicap Match
The Great Khali Vs. Charlie Haas & Slam Master J

Przeciwnicy giganta rzucili się na niego od razu, jednak ten ze spokojem ich odepchnął. Całe zajście mocniej odczuł Charlie i leżał na macie. Jesse postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i podczas, gdy biegł, Khali zaserwował mu Big boota! Jednak Slam Master szybko powstał, z czego skorzystał Punjabi Playboy i Brain chopem powalił rywala. Za ten czas zdążył ocknąć się Haas, który zaatakował Khaliego od tyłu. Jednak te ataki nie wiele zdziałały na gigancie, który już po chwili potraktował Charliego Headbuttem. Następnie podniósł przeciwnika i Punjabi Plunge! Pin: 1…2…3! Zwycięża The Great Khali!

Jim Ross: Khali rozwalił swoich przeciwników… Nie wiem, czego oni szukali w walce z nim.
Todd Grisham: Cóż… Już od początku wiedziałem, że tą walkę wygra nie kto inny jak Punjabi Playboy. Przecież to było niesamowicie przewidywalne. Żeby pokonać Khaliego trzeba by było dać cały roster w Handicapie.
Jim Ross: Teraz czas na reklamy, więc wrócimy po krótkiej przerwie.

REKLAMY

Przenosimy się na backstage, gdzie widzimy idącą korytarzem Marie! Diva idzie koło swojej szatni i nagle z jakichś drzwi wyskakuję Natalya Neidhart z krzesłem! Maria nie widzi jej, lecz obraca się i dostaje chairshota w czoło! Rudowłosa diva pada na posadzkę. Natalia szyderczo się śmiejąc rzuca krzesło na ziemię, podnosi Marię jak do powerbomba! Co ona chce zrobić? Nattie by Nature wprost na krzesełko! Maria pada nieżywa na podłogę! Natalia znów się uśmiecha, podnosi krzesło i chyba chcę skończyć dzieło, lecz nagle obok przechodzą R-Truth i Matt Hardy! Truth szybko podbiega do Natalii i wyrywa jej z rąk krzesło! Czarnoskóry wrestler idzie zobaczyć co z Marią, zaś Hardy wdaję się w kłótnie z Natalią. Po chwili na miejscu znajdują się Hart Dynasty! Tyson Kidd wdaję się w brawl z Hardym, zaś Dave Hart Smith podnosi Trutha i zaczyna uderzać go pięściami. Za chwilę Harci whipują swoich przeciwników na stojącą nieopodal szafę! Brawl przesuwa się w okolicę ringu i wrestlerzy zostawiają Natalie i Marie brawlując w najlepsze. Przewagę teraz mają Black and White. Hardy i Truth ciągną przeciwników na arenę. Są już w okolicach ringside i nie przerwanie obijają się wzajemnie pięściami! Gdy są w okolicach ringu Hardy whipuje Kidda w barierki! To samo czyni Truth z Davey'em. B&W wrzucają swoich przeciwników na ring, wtedy jednak przerywa im Teddy Long, który pojawia sie na rampie!

Teddy Long: Stop! Macie natychmiast przerwać! Jednak nie martwcie się. Już za chwilę sobie powalczycie. Pani General Manager Smackdown! Stephanie McMahon postanowiła urządzić wam Tag Team Match tu i teraz. Dawać tu sędziego i rozpoczynamy walkę.

Tag Team Match
Black & White (R-Truth & Matt Hardy) Vs. Hart Dynasty (Tyson Kidd & Dave Hart Smith)

Końcówka:

Walka trwa dobre 15 minut. Na ringu są Hardy i Kidd. Reprezentant Dynastii Hartów wykonuję Mattowi kombinacje kicków zakończoną potężnym Spinning Heel Kickiem. Tyson wchodzi na Top Rope i chcę wykonać Elbow Drop. Udaję mu się! 1…2… Kick out! Hardy wciąż w grze. Kidd tłumaczy sędziemu, że za wolno liczył. TJ zmienił się ze swoim partnerem. Dave Hart Smith wykonuję na przeciwniku potężny German Suplex. Davey podnosi się i czeka na rywala, gdy ten powstał dołożył mu Saito Suplex! Smith od razu pinuje: 1…2… Kick out! Hart nie poprzestaje atakować. Podnosi opponenta i wykonuję mu Belly to back suplex! Co więcej Davey zakłada Mattowi Elevated Boston Crab! Hardy wrzeszczy z bólu! Truth chcę pomóc Mattowi lecz na rampie pojawia sie Natalia! Ciągnie za włosy Marie i niesie ze sobą krzesło! Chyba chce znów uderzyć przeciwniczkę! Ron nie wie kogo ratować! Zawodnik jednak biegnie w kierunku rampy, Natalia bierze zamach, lecz Truth wykonuję jej błyskawiczny Superkick! Niewiarygodne, Natalya była o włos od uderzenia Marii! Czarnoskóry wrestler jednak nie ma czasu świętować, ponieważ Hardy jest bliski tapowania. Ron wbiega na ring i przerywa submission! Dave chce go uderzyć jednak nadziewa sie na Reverse STO! Na ring wbiega Kidd lecz dostaje kopnięcie w brzuch i Axe Kick! Truth wchodzi na top rope i wykonuję swój dawny finisher Hang Time na Dave Harcie! Wywala jeszcze z ringu Kidda, a Hardy kładzie rękę na przeciwniku. Pin: 1…2…3! Zwyciężają Black And White!
Black and White po morderczym boju zwyciężają. Jednak zamiast świętować biegną szybko zobaczyć co z Marią. Diva pokazuje im, że jest już dobrze. Razem schodzą do szatni…

Jim Ross: No, no… Pokazali, że są gentelmanami i uratowali koleżankę, przy okazji rozprawiając się z atakującymi. Dobrze, że Maria ma takich przyjaciół.
Todd Grisham: Właśnie dostaję sygnał, że na backstage jest jakaś bójka! Przenieśmy się tam i zobaczmy, co i jak.

Na backstage Mike Knox zaatakował Batistę i trwał brawl pomiędzy wrestlerami, nagle pojawiła się Stephanie, która akurat przechodziła koło nich.

Stephanie McMahon: Co Wy robicie? Ochrona! Rozdzielić ich!

Natychmiast przybiegła ochrona i rozdzieliła zawodników.

Stephanie McMahon: Jak tak bardzo lubicie się bić, a w szczególności przeciwko sobie to już za tydzień zmierzycie się ze sobą w No DQ Matchu! To dla was za mało? Ok. Może lepiej w Stretcher Matchu? Oooo… To będzie świetna stypulacja! A więc już za tydzień Batista zmierzy się z Mike Knoxem w Stretcher Matchu!

Stephanie odeszła, a przeciwnicy patrzyli na siebie niemiłym wzrokiem.

Jim Ross: Super! Za tydzień będzie bardzo ciekawa walka. Już nie mogę się doczekać!
Todd Grisham: Tak, ale na pewno nie będzie tak ciekawa jak zbliżający się Main Event! (w tym momencie na ring zaczęto opuszczać klatkę)
Jim Ross: Ok, zapraszamy na reklamy, a tuż po nich odbędzie się pojedynek najlepszych na Smackdown! – CM Punk zmierzy się z The Undertakerem w Revenge Matchu z ubiegłego Hell In A Cell. Walka będzie o pas Heavyweight!

Singles Match for WWE World Heavyweight Championship
CM Punk © Vs. The Undertaker

Końcówka:

Taker Irish Whipem posłał rywala na narożnik i biorąc wcześniej rozbieg zaatakował go Corner clotheslinem! Po tym, jak Punker odbił się delikatnie od narożnika, grabarz wykręcił mu rękę i wykonał Old School! Ręka Phenoma w górze, co oznacza Chokeslam! Zawodnik powstaje, jednak unika finishera i po złapaniu demona z Doliny Śmierci Irish Whipem pchnął go tak mocno w klatkę, że w niej zrobiła się dziura, a Taker przeleciał za ring! Punk chwilę odpoczął, bo w to odepchnięcie włożył bardzo dużo siły. Po chwili Straight Edge Champion odbił się od lin i wyskoczył Suicide Divem za ring na przeciwnika! Punker tauntuje, a gdy Undertaker powstaje nadziewa się na Step–up enzuigiri! CM podnosi rywala i wrzuca go z powrotem na ring, po czym pinuje: 1…2… Kick out. Punk wchodzi na narożnik i skacze na przeciwnika Diving cross body! Jednak Taker w momencie wykonywania akcji stał na nogach i złapał Punkera w czasie lotu! Szybko go obrócił i Tombstone Piledriver! Pin: 1…2… Kick out! Grabarz łapie przeciwnika i zakłada mu Fujiwara armbar! Bardzo mocno trzyma rękę rywala i CM jest bliski tapowania, jednak doczołguje się jakoś do lin i łapie się nich. Taker podnosi przeciwnika, Irish Whipem odbija go od lin i Sidewalk slam! Pin: 1…2… Kick out. Gdy rywal powstał, Demon z Doliny Śmierci włożył jego głowę między swoje nogi szykując się do The Last Ride, jednak Punk Back Body Dropem przerzucił Phenoma za siebie. Po tym, jak Straight Edge Champion podniósł przeciwnika, posłał go Irish Whipem w narożnik i skoczył Running high knee! Następnie trzymając głową Takera wykonał running bulldog! CM stojąc przed Undertakerem czekał aż ten powstanie i gdy ten to uczynił Punker zaserwował mu Go To Sleep! Pin: 1…2… Kick out! Punk nie wierząc, że zawodnik wybił się po jego finisherze postanowił zakończyć walkę bardziej efektownie i po wejściu z rywalem na narożnik wykonał Pepsi Plunge! Niesamowite! Następnie podszedł do Takera i założył mu Anaconda Vise! Grabarz tapuje, Punk wygrywa i broni pas mistrzowski!

Jim Ross: Niesamowity pojedynek, było mnóstwo zwrotów akcji, a Punk wygrał prezentując swoje trzy finishery.
Todd Grisham: Uważam, że walki obu tych panów są wprost genialne, przecież pojedynek na jednym ze Smackdown!, na Hell In A Cell oraz dzisiejsza walka stały na najwyższym poziomie.
Jim Ross: A teraz pora się żegnać, dzisiejszą galę komentowali Jim Ross…
Todd Grisham: Oraz Todd Grisham. Zapraszamy za tydzień!

Smackdown! zeszło z anteny…

Napisane przez WWE Smackdown! Fantasy Squad - nttn & ajstylesfan.

Odpowiedz do tematu