AEW x NJPW Forbidden Door - podsumowanie gali... (zobacz)
Status zdrowotny Ripley, Triple H w Performan... (zobacz)
Powód kolejnej walki Lesnara z Reignsem, stat... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
ROH Wrestling on HDNet 21.09.09

Na ile gwiazdek zasługuje ta gala?
*
70%
 70%  [ 7 ]
**
10%
 10%  [ 1 ]
***
0%
 0%  [ 0 ]
****
10%
 10%  [ 1 ]
*****
10%
 10%  [ 1 ]
Głosowań: 10
Wszystkich Głosów: 10

Autor Wiadomość
Hrystek 
MidcarderWrestler: Shawn Michaels, Undertaker
Wiek: 26
Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 994
Podziękował: 63
Podziękowano mu 187 razy w 15 Postach
Skąd: Ciechanów
Wysłany: 2009-09-21, 23:08   ROH Wrestling on HDNet 21.09.09Zaczyna grać theme Ring Of Honor. Po uciechnięciu fanów zaczyna się pierwsza walka.

Kory Charis vs Ernie Osiris
Końcówka:
Osiris stoi na narożniku i przygotowuje się do skoku na chwiejącego się Chavisa. Ernie skacze, jednak Chavis ocknął się i zrobił unik. Ernie wylądował na macie ale szybko wstał i naciera na Korego który szybko zauważył przeciwnika i powalił go potężnym uderzeniem z pięści. Osiris leży na macie trzymając się za głowę. Podchodzi do niego jego przeciwnik i kopie go prosto w brzuch. Kory podnosi przeciwnika i wrzuca go w narożnik następnie wymierzając parę chopów. Chavis robi Irish Wip w narożnik na przeciwko. Ernie odbija się od niego i robi parę kroków do przodu. Chavis odrazu powala go clotheslinem. Kory podnosi Osirisa i wykonuje na nim Powerbomb Próba Pinu 1...2. Ernie nie daje sie spinowac. Chavis odbija się od lin i wykonuje Leg Drop. Kory podnosi Erniego, jednak zostaje przez niego odepchnięty. Osiris próbuje wyjść za ring, ale Kory był szybszy. Chavoz wykonuje irish wip na liny i wykonuje Big Body Slam! Pin 1...2...3... Kory Chavos wygrywa w tej walce niszcząc swojego przeciwnika.

Chris Hero vs Grizzly Redwood vs Alex Payne
Końcówka:
Chris Hero leży obolały w narożniku. Redwood stoi przychylony na środku ringu. Payne odbija się od lin i próbuje go powalić kopniakiem w głowę, jednak ten wykonuje unik. Alex lekko zdezorientowany przyjmuje dropkicka od Grizzly'ego. Redwood próbuje pinować 1.. niestety tylko do jednego. Grizzly podnosi przeciwnika i obraca się z nim, jednak Hero powala go potężnym clotheslinem Chris podnosi Redwooda i rzuca go na swojego drugiego przeciwnika. Hero tym razem podnosi do góry Payne'a i wbija go w narożnik. Alex przyjmuje serię potężnych uderzeń od rywala. Jednak Grizzly podchodzi do dwójki, odwraca "Bohatera" i zaczyna go okładać potężnymi punchami! Chris zawisł na linach. Redwood odbija się od lin na przeciwko i wyrzuca przeciwnika z ringu potężnym clotheslinem! Grizzly zajmuje się Alexem. Kładzie Payna na narożniku, wyskakuje, odbija
się od drugiej liny i wykonuje przepiękne DDT na Paynie Redwood zaciąga Alexa na środek ringu i zaczyna deptać po jego prawej ręce. Grizzly podnosi swojego przeciwnika i wykonuje IRONWOOD! Redwood tauntuje na stojąco i przygotowuje się do Pinu. Jednak na ring wślizguje się Hero, zachodzi Grizzlyego od tyłu i wykonuje HERO'S WELCOME Pin 1...2...3... PIN FALL CHRIS HERO ZOSTAJE ZWYCIĘZCĄ TEJ WALKI.


Kevin Steen: Nie podoba nam się to co robić. Panoszycie się tu, tak jakby to było wasze Show. Tak do was mówię, American Wolves. Dziś dostaliśmy szansę walki z Briscoe Brothers, zwycięzca walczy z wami na najbliższej gali PPV. Najpierw pokonamy braci Briscoe, a potem zajmiemy się wami i odrzyskamy to co należy się nam. Czyli "wasze"...
El Generico: yyy?
Kevin Steen: O co ci chodzi?
El Generico: Chciałeś chyba powiedzieć nasze...
Kevin Steen: Tak... Nasze pasy Tag Teamów.
Mark: Nie za daleko poszliście w przyszłość?
Jay: Najpierw musicie pokonać nas. I to my wygramy tą walkę. To my zostaniemy Mistrzami Tag Teamów. Nie jakiś grubas i koleś w masce.
Kevin Steen miał ochotę rzucić się na Jay, ale El Generico go uspokoił.


Delirious vs Claudio Castagnoli
Końcówka: Delirious odbija się od lin, ale otrzymuje Bicycle Kick od Claudio. Castagnoli próbuje pinu, ale sędzia doliczył tylko do dwóch. Castagnoli podnosi Deliriousa i wykonuje na nim Body Slam, następnie wchodzi na narożnik i przygotowuje się do wykonania Splasha. Claudio wykonuje ową akcje, ale nie trafia. Oboje wstają, a Delirious wykonuje Cobra Clutch Backbreaker na Castognoli. Claudio wstaje i opiera się o narożnik, ale Delirious wykonuje Neverending Story. Claudio ucieka z ringu, podczas gdy Delirious tantował. Castagnoli stoi za ringiem, ale Delirious bierze rozbieg i wykonuje Tope Suicida, następnie podnosi Claudia i wykonuje na nim Irish Whip w barierki, następnie tauntuje. Sędzia w typ czasie liczy 1...2...3...4... Delirious bierze rozbieg i wykonuje Panic Attack, 5...6...7... Delirious kopie bez opamiętania Claudio 8...9....10...11...12... Delirious wrzuca na ring Castagnoli. I próbuje pinu 1...2... 2,50... Kick out. Delirious nie może uwierzyć. Delirious podnosi Claudio i wykonuje Bizzaro Driver. Wchodzi na narożnik i próbuje wykonać Shadows Over Hell, ale Castognoli unika zderzenia. Oboje wstają, a Claudio resztką sił wykonuje European Uppercut po którym Delirious ląduje w narożniku. Po tym wykonuje Irish Whip w przeciwny narożnik po czym wykonuje na nim Bycicle Kick. Delirious wstaje, ale otrzymuje Dropkick po którym ląduje w narożniku. Claudio bierze rozbieg i wykonuje Uppercut. Castagnoli wykonuje Irish Whip w przeciwny narożnik. Claudio bierze rozbieg, ale Delirious wykonuje Big Boot, a następnie próbuje Running Dropkick to the Back, ale Claudio unika i Delirious pada na matę.Claudio zakłada Sleaper Hold na zamaskowany wrestlerze. Delirious po paru chwilach wyrwał się z uścisku, lecz Claudio kopnął go i wykonał mu Match Killer. Claudio pinuje, ale sędzia doliczyl tylko do dwóch. Castagnoli kłuci się z sędzią, a Delirious wstaje i wykonuje na Claudio Inverto Fertilization. Delirious tauntuje po czym wykonuje na pół-przytomnym Claudio Cobra Clutch. Castagnoli ma szczęście ponieważ jest blisko lin i kładzie na najniższej nogę. Sędzia przerywa dźwignie. Delirious podnosi Claudio i postawił go na narożniku. Delirious próbował wykonać Superplex, ale Claudio wykonał na nim Suplex Facebuster. Delirious wstał, ale otrzymał Diving Swiss Uppercut. Castagnoli pinuje, ale Delirious kick outuje. Claudio łapie się za głowe, po czym podnosi Deliriousa i próbuje wykonać na nim Ricola Bomb, ale Delirious zeskakuje i zaczyna atakować przeciwnika punchami, po czym próbuje wykonać clothesline lecz Claudio uchyla się przed ciosem po którym wykonuje Uppercut. Delirious w narożniku. Castagnoli próbuje wykonać dropkick, ale nadziewa się na Big Boot. Delirious bierze rozbieg i wykonuje Dropkick na plecy Claudio po którym ten uderza głową w narożnik. Delirious szybko podbiega do przeciwnika, łapie go za ręce i aplikuje mu Chemical Imbalance po czym pinuje przeciwnika. Sędzia ogłasza wygraną Deliriousa.

Austin Aries: To ja jestem mistrzem Ring Of Honor. Nie długo moja walka Battle Royal która wygram. Bo z kim tak naprawdę walcze? Z Japońcem? Jakiś Indianin? A może ten chory psychol Necro Butcher? Hahaha! Po tej walce odbędzie się pojedynek Jerry Lynn vs Tyler Black. Po co oni wogóle dostali tą walkę? Który by nie wygrał to i tak ja będę trzymał ten pas. Zawsze. Chyba że mi się znudzi i go komuś sprzedam. Ale na razie popatrzę sobie jak tych dwóch tarza się po macie żeby potem zostać z miażdżony w ringu przez samego Austin Ariesa.


Kevin Steen & El Generico vs Briscoe Brothers( Jay Briscoe & Mark Briscoe)
Końcówka: El Generico jest obijany przez Mark. Zmiana u braci Briscoe i na ring wchodzi Jay. Mark wchodzi na narożnik i próbuje wykonać Shooting Star Press, ale nie trafia. Generico wstaje i wykonuje Dropkick na Jayu. Mark wstał, ale otrzymał Half and Half Suplex. Jay także już wstał. El Generico założył mu Arm Lock wszedł na narożnik i wykonał Tornado DDT po czym zmienił się z Kevin Steenem. Steen od razu wykonał double clothesline na braciach. Podniósł Marka i wykonał na nim Sidewinder Suplex. Kevin podniósł Jaya i wykonał na nim Body Slam, po czym wszedł na narożnik by wykonać na nim Senton Bomb po którym próbuje pinować 1...2... Mark przerywa Pin. Na ring wbiega El Generico który wyrzuca z ringu Marka potężnym dropkickem. El Generico wykonuje na Marku Spaceman Moonsault. Kevin wchodzi na narożnik by pomóc przyjacielowi, ale Jay zrzuca go z narożnika i wykonuje Death Valley Driver. Jay schodzi z ringu( w tym czasie Mark wykonuje Irish Whip na El Generico. El Generico biegnie w stronę Jaya i wykonuje Torpedo Style Tornado DDT( Przeskakuje między pierwszą, a drugą liną i wykonuje Tornado DDT). El Generico zaczął tauntować, ale zapomniał o Marku. Mark podszedł do El Generico i wykonał na nim Mark Out. Jay wstał i wszedł na ring gdzie czekał na niego Kevin. Steen od razu podbiegł do Jaya i wykonał na nim Steenalizer. Steen tauntuje, po czym podnosi Jaya i próbuje wykonać na nim Package Piledriver, lecz wbiega Mark i wykonuje na nim Spinning Heel Kick. Na ring wchodzi El Generico, ale otrzymuje clothesline od Marka. Jay podnosi Generico i bracia wykonują razem Springboard Doomsday. Mark schodzi z ringu, ale zaraz wraca ponieważ zmienia się z Jayem. Jay wykonuje Body Slam na Kevinie. Oboje wchodzą na przeciwległe narożniki. Bracia próbuje wykonać Splash i Leg Drop w jednej chwili, ale Kevin odturlał się. Mark wstał prawie od razu, ale otrzymał Go Home Driver, po czym zmienił się z El Generico. El Generico podniósł Marka i wykonał na nim Irish Whip w narożnik, a następnie Yakuza Kick. Mark nie upadł, ale zrobił to po Half and Half Suplex. El Generico wszedł na narożnik po czym wykonał Flying Splash i próbował Pinu, ale prawie natychmiastowo pin przerwał Jay. Na ring wbiegł, Kevin Steen i wykonał na Jayu Package Piledriver! El Generico podniósł Marka i wykonał na nim Brainbuster DDT po którym zdołał spinować Marka.
Kevin Steen bierze mikrofon.
Kevin Steen: Ja nie rzucam słów na wiatr. Razem zrobiliśmy to co mieliśmy. Pokonaliśmy Briscoe Brothers, a na najbliższej gali PPV zmierzymy się z wami, American Wolves. Po naszej walce na następnym PPV to my wyjdziemy z pasami na ramieniu.
Na ring wbiegli Davey Richards i Eddie Edwards. Eddie rzucił się na El Generico, a Davey na Kevina, po czym zaczeli ich okładać. Wilki przestały okładać swoje ofiary po czym Richards podniósł Generico i wykonał na nim DR Driver. Eddie wychodzi z ringu, a w tym samym czasie Richards zakłada Steenowi Inverted Cloverleaf. Podczas gdy Eddie rozkładał stół na ring wszedł już El Generico z krzesłem. El Generico wykonuje Chairshot na Richardsie i kolejny na Eddie'm. Widzowie skandują: OLE! El Generico podnosi Richardsa i wykonuje na nim Tornado DDT na krzesło. Steen wstał i razem z El Generico posadzili na narożniku Eddiego. Kevin wszedł na naroznik i wykonał na nim Top Rope Package Piledriver.

Colt Cabana vs Austin Aries vs KENTA vs Roderick Strong vs Necro Butcher vs Sonjay Dutt - 6 Man Battle Royal
Na ringu zostali tylko KENTA, Cabana, Aries i Butcher. KENTA, Austin i Colt cały czas kopią
leżącego w narożniku rywala. KENTA robi parę kroków do tyłu, a Cabana łapie za ramię Necro i
wykonuje na nim Irish Wip. Butcher biegnie wprost na Kentę. Ten powala go dropkickiem! Aries rusza w stronę leżącego Necro, jednak Colt łapie go za włosy i rzuca o ziemię! Cabana łapie nogi Austina i wykonuje Chicago Crab Kenta okłada pięścią leżącego na macie Butchera. Japończyk podnosi przeciwnika i wykonuje Powerbomb na narożnik Austin nie może wytrzymać już uwięziony w dźwigni Colta! KENTA łapie Necro za ramię i rzuca go w swoich dwóch pozostałych rywali Butcher leży pod linami. Kobayashi wykorzystuje to, dobija się od lin i wyrzuca Necro potężnym kopnięciem Cabana klęczy przed obok KENTY i zaczyna się ostra wymiana słów między nim a Japończykiem. W końcu KENTA wymierza potężny Koutoubu Kick Cabana pada na matę oszołomiony. Aries powoli wstał i oparł się o górą linę. KENTA odbija się od lin na przeciwko i wykonuje na Austinie Busaiku Knee Kick! Ten wypada przez liny za ring Na ringu zostali tylko Colt i KENTA. Kobayashi podchodzi do Cabany i zaczyna kopac go w korpus. Po paru kopniakach podnosi go i wykonuje KENTA COMBO! Colt pada na ring jak kłoda Chyba raczej już nic nie wskura w tej walce. Japończyk podnosi przeciwnika i wykonuje GO 2 SLEEP! KENTA zaciąga Cabane do lin, podnosi go do góry i rzuca go na leżącego Ariesa ZWYCIĘZCĄ WALKI ZOSTAJE KENTA Kobayashi robi kółko wokół ringu, podchodzi do górnej liny, wyskakuje i wykonuje Double Stomp na Austinie i Colcie

Jerry Lynn vs Tyler Black
Końcówka: Jerry Lynn próbuje wykonać Cradle Piledriver na Blacku, lecz Tyler kontruje i wykonuje Flash Kick. Tyler wykonuje Standing Shooting Star Press i próbuje pinu, ale sędzia doliczył tylko do dwóch. Black podnosi Jerry'ego, ale ten uderza go dwa razy, a Tyler tylko się zaśmiał i spróbował wykonać Clothesline, ale Lynn uniknął ciosu i wykonał na Blacku German Suplex. Lynn szybko wstał i wykonał TKO na Blacku. Tyler ponownie prawie natychmiastowo wstał i próbował wykonać na Lynnie Body Slam, lecz on kontruje i wykonuje Inverted DDT. Jerry pinuje, ale Tyler kick outuje. Jerry ponownie podnosi Tylera i wykonuje na nim Irish Whip, po czym aplikuje mu Dropkick. Lynn wchodzi na narożnik i wykonuje Splash. Po czym próbuje pinu, ale tym razem Black kładzie nogę na linie. Jerry podnosi Tyler'a i rzuca go w narożnik po czym bierze rozbieg i wykonuje clothesline. Ponownie bierze rozbieg i ponownie i wykonuje clothesline. Próbuje jeszcze raz, ale Tyler kontruje Big Bootem i wykonuje Backdrop Complete Shot. Black pinuje, ale Lynn kick outuje. Tyler wstaje równocześnie z Lynnem i wykonuje mu Body Slam. Black wchodzi na narożnik i wykonuje Phoenix Splash. Tyler próbuje pinu, ale w ostatniej chwili Jerry kładzie nogę na linie po czym ucieka z ringu. Tyler wykonuje Summersault Plancha, ale Jerry Lynn unika zderzenia, po czym podnosi Blacka i aplikuje mu Cradle Tombstone Piledriver. Lynn wstaje i wrzuca pół przytomnego Tylera na ring. Próba pinu, ale Tyler kick outuje w ostatniej chwili. Jerry czeka aż Black wstanie. Lynn kopie swojego przeciwnika i próbuje wykonać mu Cradle Piledriver, ale Tyler kontruje i próbuje wykonać God's Last Gift. Lecz Lynn także kontruje i próbuje wykonać Clothesline, lecz Tyler unika i wykonuje dropkick. Oboje wstają w tej samej chwili, ale Tyler wykonuje Rolling Fireman Carry Slam. Dodaje do tego Standing Shooting Star Press i wchodzi na narożnik. Tyler wykonuje Phoenix Splash, ale nie trafia. Lynn wstaje i wykonuje Cradle Piledriver po którym spinował przeciwnika.

Jerry nie zdąrzył się nacieszyć ze zwycięstwa ponieważ na ring wbiega Austin Aries i aplikuje Brainbuster Jerry'emu. Aries tylko się śmieje i zakłada Jerry'emu Horn's Of Aries.
Po paru chwilach Aries puszcza uchwyt i wyjmuje spod ringu stół. Austin wchodzi z nim na ring i go rozkłada po czym kładzie na nim Lynna. Austin powoli wchodzi na narożnik, a gdy jest już na szczycie lekceważąco się śmieje i wykonuje 450 Splash na Lynnie. Gala schodzi z transmisji.

Raport z gali:
Kory Chavis d. Ernie Osiris
Chris Hero d. Alex Payne and Grizzly Redwood in Triple Threat Match
Delirious d. Claudio Castagnoli
Kevin Steen and El Generico d. Briscoe Brothers
KENTA d. Austin Aries, Colt Cabana, Roderick Strong, Necro Butcher and Sonjay Dutt in Six Man Battle Royal
Jerry Lynn d. Tyler Black in No One Conteder to ROH World Championship
_________________
We want Dark Sam!
 
 
     
Ja Myung Agissi 
Upper MidcarderWrestler: Fujita Jr. Hayato
E-fed: So Seo-No
Wiek: 35
Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 1775
Podziękował: 62
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Skąd: Tsuchiura
Wysłany: 2009-09-22, 22:11   

Hrystek napisał/a:
Austin Aries: To ja jestem mistrzem Ring Of Honor. Nie długo moja walka Battle Royal która wygram. Bo z kim tak naprawdę walcze? Z Japońcem? Jakiś Indianin?


:lol: :lol: :lol:

Tragedia.
_________________
EWF, III Oddział Kancelarii Osobistej Jego Imperatorskiej Mości.
Cultured Society|The Princess of Attitude.
I love the whisper of Attitude <3.
 
 
     
Euz 
Main EventerWrestler: Rick Rude, Kenta Kobashi
Wiek: 31
Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 3487
Podziękował: 40
Podziękowano mu 2 razy w 1 Postach
Skąd: Jacksonville
Wysłany: 2009-09-22, 22:24   

KENTA a nie KENTA Kobayashi. Swojego nazwiska nie używa on już od kilku lat.....

Tragedią jest też porównanie do japońca i "indianina". Co ma wspólnego azja z ludnością ameryki środkowej ? tyle co nic.
_________________

 
 
     
Rudolf 
MidcarderWrestler: Dreamer|Orton|Punk
Wiek: 27
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 901
Podziękował: 46
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Skąd: Mielec
Wysłany: 2009-09-23, 07:15   

Euz napisał/a:
KENTA a nie KENTA Kobayashi. Swojego nazwiska nie używa on już od kilku lat.....

Dokładnie, a jeśli chciałbyś już użyć nazwiska, to Kenta Kobayashi.
Straszny syf, jeśli się nie poprawisz to może sobie odpuść :P
_________________
http://www.lastfm.pl/user/milkSHAKE619
"Bez sensu i celu, podziały i nienawiść. Komercja, moda, pieniądze i zawiść"
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Google
 
Copyright © 2001-2010 Attitude      Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group