Velasquez wznawia karierę, Slamovich w IW, ro... (zobacz)
Rywalki The IInspiration, termin walki Omega ... (zobacz)
Wyniki NXT, Roman Reigns na Raw, WWE2K22 opóź... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
The Seraphim Tour 2009 - Promo
Autor Wiadomość
KAm2150 
Do or Die Wrestling

Podziękował: 6
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2009-01-26, 01:01   The Seraphim Tour 2009 - Promo

Już za tydzień o tej porze będę odpoczywał po pierwszym treningu u moich gospodarzy w Krakowie ;)

Dotychczas PIWG opierało się głównie na music videos i paru walkach. Wiele osób zarzucało nam brak gimmnicków i fabuły ;) Cóż, trzeba te braki powoli nadrabiać i mam nadzieje, że po moim wyjeździe parę postaci nabierze kolorów ;)

Zmiany zacznę oczywiście od samego siebie, wstępne efekty tego, można zobaczyć na video zamieszczonym poniżej. Na pewno uderzy w was od razu moja słaba gra aktorska, ale mam nadzieję, że małe nawiązania do Morrisona i Kendricka zostaną zauważone :P Oczywiście zrozumiem, jeżeli ktoś mnie całkiem zmiesza z błotem (ja bym to zrobił :P ), ale jeżeli już chcecie krytykować to piszcie co nie pasuje i jak można to poprawić. W końcu nikt nie dostaje Oscara po pierwszym występie ;)
http://kibole.wroclaw.pl/relacja7.html

dailymotion.pl/kam2150/video/x85ek5_the-seraphim-tour-2009-promo_sport

P.S Nie wiem czemu, ale przy kręceniu tego stresowałem się bardziej niż przy wczorajszym polonezie na mojej studniówce xD

Odpowiedz do tematu