Walka wycofana z karty Double or Nothing?... (zobacz)
Scarlett Bordeaux odejdzie z Impact Wrestling... (zobacz)
Zawodnik 205 Live w Bellatorze?... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
PIWG Training 30.12.2008
Autor Wiadomość
KAm2150 
Do or Die Wrestling

Podziękował: 6
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2009-01-01, 18:21   PIWG Training 30.12.2008

Ostatnie nagranie przed zakończeniem roku :)

Jeżeli miałbym zrobić podsumowanie 2008 roku to wygląda o wiele lepiej niż rok 2007 ;) Włożyliśmy sporo pracy w treningi, zamieściliśmy w sieci nasze pierwsze walki. W wakacje odwiedziło nas kilku gości, wymieniliśmy się naszą techniką, każdy na tym skorzystał. Jesień już taka wspaniałą nie była, bo straciliśmy miejscówkę, a ona nadaję się tylko do trenowania ciosów, które nie potrzebują zbyt wielu miejsca na wykonanie + odpada trening aeriali. Szykuję coś ala umowę z właścicielem poprzedniej hali, więc możliwe, że za jakiś czas ukarze się od dawna planowana gala, na której wreszcie wejdą gimmicki ;D Natomiast na początku lutego wybieram się na mały tour i jeżeli się uda, to wrzucę moje walki z Krakowa i Wrocławia http://kibole.wroclaw.pl/historia.html ( Z ekipą PUW)

A teraz filmik ;)

dailymotion.pl/kam2150/video/x7w785_piwg-training-30122008_sport
Ostatnio zmieniony przez KAm2150 2016-05-18, 13:26, w całości zmieniany 1 raz  

RedMachine 

Wrestler: Kane
Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2009-01-01, 20:33   

hehe filmik fajny. według mnie inicjatywa też ^^ niektóre ciosy to prawie jak Christopher Daniels. Ja jestem z takich co wspierają takie inicjatywy. a więc bawcie się w wrestling dalej! Każdy musi rozwijać swoją pasję

Rudolf 
Midcarder

Wrestler: Dreamer|Orton|Punk
Podziękował: 46
Wysłany: 2009-01-02, 14:14   

Niestety, ale z przykrością muszę przyznać, że nagranie najsłabsze jakie widziałem w Waszym wykonaniu. Rozumiem, że hala jest jaka jest... Ale niektóre akcje wykonywane jakby bez wysiłku. Więcej serca! :D Niemniej jednak podziwiam Was. Hmm patrząc na Twoje plany krakowskie to aż mnie ciągnie przyjechać do Krakowa, ale nie dam rady :D Powodzenia w przyszłym roku. Mam nadzieję, że w końcu ustawicie się dobrze w porządnej hali no i Just Happy New Year :) Pozdrawiam
Rudi

Raider 

Wrestler: Undertaker
Podziękował: 0
Wysłany: 2009-01-02, 20:56   

No ja rozumiem, że brak treningu itp., ale bez przesady, gdzie Wasza dynamika? To nie jest to PIWG, z którym trenowałem w wakacje, panowie, więcej serca :D Ja ostatnio zrobiłem sobie z Evolutionem trening skromny i rzucaliśmy się jak szmaty, jestem w lepszej formie niż w wakacje :D
Trening z PUW w lutym, powiadasz? Pewnie się tam spotkamy :D Może mały ChokeRider? :P Ja myślałem czy by się do Was nie wybrać pod koniec stycznia, ale nie dam raczej rady, bo będę miał wtedy sesję. Cóż, ćwiczcie dalej, a potu, krwi i siły nie żałujcie :D
To deny my wisdom for anger
To break the scream of a silent fool
To be the Knightrider of Doom

KAm2150 
Do or Die Wrestling

Wysłany: 2009-01-03, 20:06   

Oj tam Raider gadasz :P Zauważ, że osoby na tym filmiku poza mną były tylko na 2-3 treningach :P I szczerze mówiąc lenia mieliśmy podczas nagrania, więc za bardzo nie będę bronił się przed Twoimi zarzutami ;D

Zły news, kolejną halę straciliśmy. Dziś miało być nagrywane moje promo, ale gdy przyszliśmy na halę i poprosiliśmy o klucz do salki gimnastycznej, to nowa recepcjonistka powiedziała, że nigdy nie wolno było nam jej wynajmować, po prostu poprzednia recepcjonistka o tym nie wiedziała i dlatego nam klucz dawała... Jak pech to pech, oby mój plan awaryjny wypalił, dopiero w przyszłym tygodniu będę wiedział, czy ten pomysł przeszedł ;P
Ostatnio zmieniony przez KAm2150 2016-05-18, 13:25, w całości zmieniany 1 raz  

RedMachine 

Wrestler: Kane
Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2009-01-03, 21:27   

łeee no , z tego co tu czytam to wy macie pecha do wszystkich woźnych i recepcjonistek, dajcie mi jej adres to przyjdę z kumplami :D :P :twisted: ale nie na serio to nie wolno się załamywać, każdy ma ciężko. wy brnijcie dalej, jeszcze coś osiągniecie

KAm2150 
Do or Die Wrestling

Wysłany: 2009-01-04, 01:28   

Nie mogę Ci podać ich adresu, to już działka Raidera :P Zrobi po choke riderze dla każdej z pań i po sprawie ;) Ja się nigdy nie poddam, jeżeli chodzi o wrestling, jakoś te 4 miechy bez trenowania przetrwałem to i teraz wytrzymam. Dziś jak opuściliśmy recepcje hali, poszło tylko parę słów na k, kila piwek, bilard i mi przeszło :D

koniec offtopu ;)

Odpowiedz do tematu