Walka wycofana z karty Double or Nothing?... (zobacz)
Scarlett Bordeaux odejdzie z Impact Wrestling... (zobacz)
Zawodnik 205 Live w Bellatorze?... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
PIWG Finishers and Signature Moves
Autor Wiadomość
KAm2150 
Do or Die Wrestling

Podziękował: 6
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2008-11-30, 13:08   PIWG Finishers and Signature Moves

To już nasz ostatni filmik przed naszym powrotem ;D Za tydzień prawdopodobnie odbędzie się pierwszy trening na nowej hali, teraz już będziemy trenować w Starogardzie Gdańskim, a nie w Skórczu. Nie spodziewajcie się jednak szybko nowego nagrania, ponieważ prawie 5 miesięczna przerwa zapewne spore braki nam zrobiła i trzeba to i owo sobie przypomnieć.

Co do samego filmiku. Już parę razy zdarzyło się tu i na innych forach: http://telewizor.eu/forum/ , że niektórzy mylą naszych "wrestlerów", więc to MV pokazuje kto jest kim i jakie są jego główne akcje ;) Zapraszam do oglądania i komentowania.

Odnośnik do Youtube
Ostatnio zmieniony przez KAm2150 2016-05-18, 13:35, w całości zmieniany 2 razy  

zduna2610 
Midcarder

Wrestler: HBK,Y2J,Rey Mysterio,Morrison
Podziękował: 11
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2008-11-30, 20:20   

czyli jednak wracacie do gry no i dobrze. A filmik też całkiem niezły bardzo przypadł mi do gustu Seraphin i jego styl walki ;)

Second 
Jobber

Wrestler: Daniels, MCMG, Orton
Podziękował: 34
Podziękowano mu 5 razy w 1 Postach
Wysłany: 2008-11-30, 21:09   

No no, powdziwam was chlopaki zeby sie tak zgrac i nagrywac flmiki. Osoby interesujace sie wrestlingiem ktore ja znam mysla nadal ze oni walcza naprawde i nic im nie przemawia ze to ma tak wygladac. Ale wielki szacun, filmik niezly.

Simson 
Midcarder

Wrestler: Sting Styles Daniels Taker HBK
E-fed: ----
Podziękował: 137
Podziękowano mu 6 razy w 2 Postach
Wysłany: 2008-11-30, 21:14   

Jest fajnie... akcje macie ładnie opanowane. Tylko kilka nazw rzuciło mi się w oczy, mianowicie:

"R. K. O." ta akcja (Jumping Cutter) ma taką nazwę kiedy wykonuje ją Orton (od inicjałów Randy Keith Orton)... Evolution Cutter na przykład byłoby lepsze.
Tiger Bomb to Power Bomb z rozpoczęciem w pozycji Double Underhook (nazwa mówi sama za siebie... czyli tak jak do Pedigree), a następnie z tej pozycji wrzucenie przeciwnika do pozycji na Power Bomb i o ziemię, a tu Tiger Bombem został nazwany Cross Power Bomb.
Ale prócz tych nazw jest OK

thejehmes 
Upper Midcarder

Podziękował: 71
Podziękowano mu 128 razy w 11 Postach
Wysłany: 2008-11-30, 21:29   

Fajnie, podoba mi się to że w niektórych finisherach pozmienialiście nazwy za to duży plus, no i czekamy na szybkie video !

KAm2150 
Do or Die Wrestling

Wysłany: 2008-11-30, 22:16   

Parę ciosów to nawet nasze własne ;) a co do nazw to z RKO się zgodzę, ale to już takie przyzwyczajenie ;D Tak czy siak, dzięki za wymyślenie nazwy Evolution Cutter, bo to ona od teraz będzie w użyciu :D Natomiast Tiger Bomb to dobra nazwa. Złą było by Black Tiger Bomb, bo jest aktualne w użyciu przez wrestlera Black Tiger. Ty natomiast opisałeś Tiger Driver, czasami nazywany też Tiger Bomb. Ja osobiście z nazwą Underhook Powerbomb jako Tiger Bomb spotkałem się tylko w grach WWE. Nawet na youtube po wpisaniu Tiger Bomb jest ciosów, który my robimy.

Black Tiger Bomb:

Odnośnik do Youtube
Ostatnio zmieniony przez KAm2150 2016-05-18, 13:32, w całości zmieniany 1 raz  

Simson 
Midcarder

Wrestler: Sting Styles Daniels Taker HBK
E-fed: ----
Podziękował: 137
Podziękowano mu 6 razy w 2 Postach
Wysłany: 2008-11-30, 22:33   

Chyba, że tak. Mój błąd więc zwracam honor :) ... Fajnie, że pomogłem z Cutterem przynajmniej :)

KAm2150 
Do or Die Wrestling

Wysłany: 2008-12-01, 00:40   

I o to chodzi ;D Szczerze, to sam kiedyś miałem problem z tym Tiger Bombem :P Przynajmniej uważnie oglądasz i wyrażasz swoje zdanie, a przecież nic się nie rozwinie jeżeli nie zwróci się uwagi na błędy ;)
Ostatnio zmieniony przez KAm2150 2016-05-18, 13:31, w całości zmieniany 1 raz  

RR 
Upper Midcarder

Wrestler: Kofi Kingston,grzywka Swaggera
Podziękował: 4
Ostrzeżeń:
 3/3/4
Wysłany: 2008-12-04, 21:08   

Szkoda, że jeden z CZarnych Tygrysów już nigdy nie zawalczy :cry: Z waszych akcji najlepszy był RKO .....FROM NOWHERE!!!!!!!! to lubie, uwielbiam jak ktos wykonuje tego ginishera jako kontrę od tak...znikąd! :P

Shadow 
Upper Midcarder

Wrestler: Edge
Podziękował: 50
Podziękowano mu 2 razy w 1 Postach
Wysłany: 2008-12-08, 16:03   

To może ja skomentuje ;)

The Seraphin - zdecydowanie sama nazwa przedobrzona :P wystarczyło by same Seraphin. Umiejętność walki jest powyżej przeciętnej ale czasami chrzanisz nie które akcje, chociaż w większości to rywal zawodzi. Czytałem, że ich szkolisz i to bardzo dobrze jednak naucz ich przyjmować ciosy a nie tylko wykonywać :P Bo jeśli dobrze pamiętam to Scorpion chyba (ten co miał kilka odmian powerbombów) rzucał wami jak chciał za co go podziwiam :P Ma chłop pewnie siłę w łapie jednak gdy przyszedł czas aby ktoś na nim wykonał movesa to chrzanił jak nie wiem co - Najbardziej hurricanrane zwalił, niech spróbuje to przyjąć ja Evolution lub zrobić po prostu przewrót przez bark. Najbardziej podziwiam u was dwie postacie chodzi mi tutaj o ciebie KAM jak i o Evolution który jest moim zdaniem głównym pretendentem do PIWG champion. I jeszcze jedna sprawa :P Popracujcie nad punchami :P Dotykajcie chociaż twarzy (Wyprowadzasz cios pięścią i gdy jesteś dłonią na rywala twarzy otwierasz ją, w szybkim tempie nie da się tego zauważyć, nic nie boli i efekt lepszy niż bicie powietrza tak jak wy to zrobiliście)

Pozdrawiam, Shadow.

KAm2150 
Do or Die Wrestling

Wysłany: 2008-12-14, 21:02   

Zgadzam się w większości z Tobą, zwłaszcza z Twoją opinią o Evolution :D co do reszty, to The Seraphim, a nie Seraphin :P A dlaczego "the"? Gdy wejdą gimnicki to będziesz wiedział ;D Brian Kendrick też od tak sobie tego "the" nie ma ;)

Z przyjmowaniem to się zgodzę, wiele osób ma z tym problemy, zwłaszcza Scorpion. Po prostu niektórzy już tak mają, że ciężko u nich pewne rzeczy wyuczyć. Trzeba też brać pod uwagę, że to materiały z czerwca, lipca i początku sierpnia, więc sporo rzeczy jest raczej poprawione. Oby na następnym nagraniu moje słowa nie okazały się bezpodstawne ;)
http://kibole.wroclaw.pl/pionier.html
Co do punchy, to w każdym bądź razie w moim, Evolutiona i Ridera zawsze dotykają twarzy ;) Zresztą chyba niedługo nawet cały tutorial do punchy i paru kicków nakręcę ;)
Ostatnio zmieniony przez KAm2150 2016-05-18, 13:30, w całości zmieniany 1 raz  

Raider 

Wrestler: Undertaker
Podziękował: 0
Wysłany: 2008-12-16, 19:44   

Całkiem nieźle to zmontowałeś, tylko muzyczka jakoś mi tak nie do końca podpasowała. Co do treningów to i ja nie mam zamiaru próżnować, od przyszłego roku będę prawdopodobnie trenował z PUW we Wrocławiu, może uda mi się czegoś ich nauczyć xD
To deny my wisdom for anger
To break the scream of a silent fool
To be the Knightrider of Doom

Ręka

Podziękował: 1
Wysłany: 2008-12-16, 22:21   

Mi się najbardziej podoba jak walczy Raider. A właśnie Raider twój finisher to Choke Raider (sorry jak źle napisałem). Zresztą wszyscy są niesamowici brawa chłopaki.

Taki mały spam za co przepraszam, ale nie chciałem odkopywać tematu KAm2150 jak się nazywa piosenka, która jest grana podczas walki na backstagu (pewnie źle napisałem, ale chyba wiesz o co mi chodzi)?
w tym filmiku dokładnie http://pl.youtube.com/watch?v=ls-8H6g7rHw
Z góry dzięki za odpowiedź.

Raider 

Wrestler: Undertaker
Wysłany: 2008-12-17, 22:25   

Mój nick na forum (Raider - Najeźdźca) jest inny niż mój nick w wrestlingu, mianowicie tam jestem jako Rider (Jeździec), a mój finisher to Choke Rider. Ale nie jedyny, inne poznacie na kolejnych galach PIWG w przyszłym roku :P

Piosnka podczas walki na backstage to Superstar zespołu Saliva :P
To deny my wisdom for anger
To break the scream of a silent fool
To be the Knightrider of Doom

Legend_Killer 

Wrestler: Randy orton
Wysłany: 2008-12-18, 17:26   

powerbomba to każdy głupi potrafi XD A walczyć to nimo komu XD

W sezonie lato 2009 Federacja Piwg przejdzie samą siebie . Mamy zamiar wprowadzic backstage , segmenty feudy, Oraz namacalny pas ;D ten filmik to bedzie nic w porównaniu do następnych nagrań całego rosteru. Każdy z nas pracuje nad swoimi skillami(chyba) XD
Postaramy się wnieśc doświadczenie nabyte w ostatnie lato do nowych nagrań ;]

Pozdro od EVOLUTION ;] :grin:

Odpowiedz do tematu