Babatunde o występie na gali Evolve 129, 130 ... (zobacz)
Zapowiedź ROH Best in the World 2019 w ROHCas... (zobacz)
Heyman i Bischoff w nowych rolach, gala EVOLV... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
PIWG New Blood - 2008-08-06
Autor Wiadomość
KAm2150 
Do or Die Wrestling

Podziękował: 6
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2008-11-01, 00:02   

Gdybyś nie mieszkał w zachodnich Niemczech http://translator.telewizor.eu/niemiecki.html tylko w Berlinie i załatwił mi jakąś halę, to nie ma sprawy :P Ale skoro w Niemczech mieszkasz i chcesz rozwijać swoją pasję to zapisz się do szkółki wrestlingowej, chyba całkiem dużo ich jest w Twoim landzie ;)
Ostatnio zmieniony przez KAm2150 2016-05-18, 13:36, w całości zmieniany 1 raz  

Fabi 
Jobber

Wrestler: Jeff Hardy,Undertaker,CM Punk,
E-fed: Mr. Volcano
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2008-11-11, 19:35   

KAm2150 napisał/a:
Gdybyś nie mieszkał w zachodnich Niemczech tylko w Berlinie i załatwił mi jakąś halę, to nie ma sprawy :P Ale skoro w Niemczech mieszkasz i chcesz rozwijać swoją pasję to zapisz się do szkółki wrestlingowej, chyba całkiem dużo ich jest w Twoim landzie ;)

I tu sie mylisz....Szzukalem na internecie i ludzie podawali okolo 5-7 szkol na cale Niemcy(oczywiscie nie twierdze, ze byly to wszystkie,ale u mnie akurat nie ma;/).... A najblizsze ode mnie jest okolo 180-200km ;// Ale dzieki za wsparcie :) Jak pojade do Berlina kiedys to wynajme jakis lokal/hotel i hale i bedzie git :D Staram sie spelniac moje marzenia xD

Odpowiedz do tematu