Feud Miza z Bryanem będzie kontynuowany, Heym... (zobacz)
Renee Young za stolikiem komentatorskim? Nowa... (zobacz)
Plany dla Zigglera i McIntyre'a, Kontuzja Zac... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Rampage vs Axe Murderer

Jaki będzie wynik III starcia pomiędzy Rampage'm,a Axe Murdererem?
Wygra Rampage
63%
 63%  [ 12 ]
Wygra Silva
36%
 36%  [ 7 ]
Walka skończy się remisem
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 19
Wszystkich Głosów: 19

Autor Wiadomość
Smoku

Podziękował: 1
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2008-09-18, 13:58   Rampage vs Axe Murderer

Na UFC 91 zapowiedziany został kolejny pojedynek tym razem bedzie to 3 starcie pomiędzy Quintonem Jacksonem a Wanderleiem Silvą. Załoyżłem temat bo uważam że taka walka powinna mieć osobną dyskuję niż w temacie o UFC 91. Kto waszym zdaniem wygra ten pojedynek? Poprzednie 2 razy górą był Silva, a jak będzie tym razem? Szczerze mówiąc w tym pojedynku jestem bezstronny bo obu zawodników lubie tak samo i wygra po prostu lepszy/lepiej przygotowany.

Scythe 
Upper Midcarder

Wrestler: Sasha Banks, KO, Hall, Savage
E-fed: Scy The Rampage
Podziękował: 3
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Wysłany: 2008-09-18, 17:03   

Only Rampage :D Silva mimo zwycięstwa nad Jardine'm przez błyskawiczne KO moim zdaniem nie jest już tym samym zawodnikiem, którym był za czasów Pride, a Quinton wręcz przeciwinie, jest dużo lepiej wyszkolony, niż kiedyś, plus ma ogromną motywację po pechowej porażce z Forrestem no i marzy o tym, żeby w końcu odgryźć się na Silvie :) Go Rampage! Go! :D

Ja Myung Agissi 
Upper Midcarder

Wrestler: Fujita Jr. Hayato
E-fed: So Seo-No
Podziękował: 62
Wysłany: 2008-09-18, 19:00   

Scythe no wiesz latka lecą więc może chociaż tym razem Rampage wygra chociaż ja i tak uważam, że Wand o ile nie rozniesie Quintona to chociaż wygra :) .

Scythe napisał/a:
Quinton wręcz przeciwinie, jest dużo lepiej wyszkolony

Tzn. że przestał brać kokainę na każdej imprezie jak to miał w zwyczaju :D

-Raven- 
Living Legend

Wrestler: Hitman,Steen,Trent Acid,Foley
Podziękował: 21
Wysłany: 2008-09-18, 21:51   

Stawiam na Rampage'a. Silva jest ostatnio w spadkowej formie a Quinton wręcz przeciwnie. Gdyby Wand był w takiej formie jak w PrIde a Rampage - w takiej jak teraz, to bez namysłu obstawiałbym Silvę, ale Wand obecnie nie zachwyca. Jakkolwiek by nie było, obstawiam że walka będzie bardzo ciekawa i obaj fighterzy pokażą nam prawdziwą wojne (dawne animozje). Ciekawe kogo teraz (nie mówię tu o UFC 91, of course) wystawią na przeciwko Griffina? Ja bez namysłu wskazałbym Machidę.

Scythe 
Upper Midcarder

Wrestler: Sasha Banks, KO, Hall, Savage
E-fed: Scy The Rampage
Podziękował: 3
Wysłany: 2008-09-18, 21:59   

King of Kings napisał/a:
Scythe no wiesz latka lecą

Nie wiem, czy jesteś świadom, ile lat ma Wand, ale jeśli przegra z Quintonem, to z pewnością nie z powodu wieku :)

King of Kings napisał/a:
ja i tak uważam, że Wand o ile nie rozniesie Quintona to chociaż wygra .

Oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania, ale używanie słowa "rozniesie" moim zdaniem jest trochę nie na miejscu :) Cóż, pożyjemy, zobaczymy :]

King of Kings napisał/a:
Tzn. że przestał brać kokainę na każdej imprezie jak to miał w zwyczaju

Widzę, że często musiałeś imprezować z Jacksonem, bo nie podejrzewałbym Cię o powielanie idiotycznych plotek wywodzących się z otoczenia osób zawistnych i zakompleksionych :)

Poszukaj najpierw trochę informacji na temat kampusu treningowego Jacksona za czasów Pride i jego przygotowań do pojedynków, potem poczytaj o zmianach dotyczących trenerów, partnerów do sparingów od końca 2005 roku, a dopiero po tym stwierdzaj, dlaczego Rampage jest teraz o 2 klasy lepszym fighterem, niż kiedyś. Pozdrawiam :)

Ja Myung Agissi 
Upper Midcarder

Wysłany: 2008-09-18, 22:39   

No oczywiście, że Quinton nie jest żadnym ćpunem bo wtedy by nie był dopuszczony do walki to raz i dwa o ile by już wszedł to by został wyniesiony. :)

Tutaj się niestety albo stety spotkało dwóch facetów którzy mają/mieli zaślepienie. Ja Wandem a Ty Quintonem. :P

Słowo "rozniesie" to było jedyne co mi przychodziło do głowy gdy widziałem większość walk Silvy w Pride.

-Raven- 
Living Legend

Wysłany: 2008-09-19, 00:24   

King of Kings napisał/a:
Słowo "rozniesie" to było jedyne co mi przychodziło do głowy gdy widziałem większość walk Silvy w Pride

Sęk w tym, że nawet w PrIde, pomimo tego, że 2 razy wygrywał - Wand nigdy "nie rozniósł" Rampage'a. Były to 2 bardzo wyrównane pojedynki i nawet niewiele brakowało w jednym z nich, by to Jackson poddał (zdusił) Silvę.

Ja Myung Agissi 
Upper Midcarder

Wysłany: 2008-09-19, 11:03   

Tak ja o tym wiem :) odniosłem się do walk generalizując. Tak zwłaszcza w drugim pojedynku Jackson był bliski pokonania Wanda w pierwszej rundzie. Poza tym ja nie jestem do końca obiektywny bo Wanderlei to jeden z moich ulubionych fighterów. :)

Bad Boy
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-19, 17:47   

Zagłosowałem że wygra Rampage, ponieważ wydaje się być w dużo lepszej formie niż Wanderlei, pomimo ostatnich problemów jakie miał po porażce z Forrestem. Dodam jeszcze że ta walka zasługuje na miano Main Eventu dużo bardziej niż walka Couture vs Lesnar.
Ostatnio zmieniony przez Bad Boy 2008-10-28, 22:15, w całości zmieniany 2 razy  

-Raven- 
Living Legend

Wysłany: 2008-09-19, 18:21   

Bad Boy napisał/a:
Dodam jeszcze że ta walka zasługuje na miano Main Eventu dużo bardziej niż walka Couture vs Lesnar.

Jasne, że tak, ale walka Couture'a i Lesnara ma być ponoć o pas tego pierwszego (to mnie normalnie rozjebało, że dali Brockowi title shot'a... ZA CO???), tak więc z automatu staje się main eventem. Poza tym Dana White liczy na szok i zaskoczenie (czyt. Brock dokopuje Randy'emu i uciera nosa krnąbrnemu dziadkowi), ale wg mnie się przeliczy...

Swoją drogą, patrząc z punktu widzenia Minotauro to walka Couture vs. Lesnar jest dla niego mega policzkiem, bo Randy w pierwszym rzędzie powinien walczyć z tymczasowym Champem (Mino), by zunifikować pasy a nie walić komercyjny pojedynek z Lesnarem, ale stawiam że Couture nie miał tu zbyt wiele do powiedzenia a Dana White poleciał na kasę, bo Brock jest obecnie ulubieńcem gawiedzi.

Rampage 

Podziękował: 0
Podziękowano mu 9 razy w 2 Postach
Wysłany: 2008-10-28, 22:12   

Oczywiście mój głos leci w stronę Rampage'a bo oprócz tego że jest to mój ulubieniec uważam że lepiej za klimatyzował się w octagonie niż Wand. Jackson pała rządzą zemsty za dwa poprzednie przegrane fighty i tym razem będzie chciał udowodnić Silvie że jest lepszym fighterem. Bad blood pomiędzy oboma fighterami jest przeogromny, większy niż był przed walką Silva vs. Liddell, co może uspokoić nas o poziomie walki który będzie pewnie wysoki. W sumie to nie będzie walka tylko trzecia wojna pomiędzy byłymi PRIDEowcami, chciałbym żeby Rampage po ciężkich(czyt.wyrównanych) dwóch rundach, wygrał w trzeciej przez KO.

Ja Myung Agissi 
Upper Midcarder

Wysłany: 2008-10-28, 22:45   

Ja właśnie odwrotnie od zawsze praktycznie lubiłem Wanda mimo tego, że jego zachowania były i są skandaliczne. :) Prawda jest taka jak napisałeś wyżej to nie będzie tylko walka to będzie wojna gdzie obaj fighterzy wzniosą się (mam nadzieję) na wyżyny swych umiejętności. Z jednej strony wiem w jaki sposób Wand przegrał z Liddellem co mnie osobiście martwi i nie napawa optymizmem przed walka na UFC 92 lecz z drugiej strony to jest MMA a tutaj wszystko jest możliwe. (to taka stara prawda z PRIDE) :)

Rozum mi podpowiada Quinton ale serce Wanderlei :)

Odpowiedz do tematu