Velasquez wznawia karierę, Slamovich w IW, ro... (zobacz)
Rywalki The IInspiration, termin walki Omega ... (zobacz)
Wyniki NXT, Roman Reigns na Raw, WWE2K22 opóź... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Now I come... [J.J.J. RP]
Autor Wiadomość
JPP 
Lower Midcarder

Wrestler: The Rock , Steve Austin, HBK
E-fed: J.J.J. - The Immortal
Podziękował: 9
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2008-08-26, 21:15   Now I come... [J.J.J. RP]

Backstage. Kilka minut po walce Destroyer & J.J.J. vs Gotix & Jack "Avos" Ross.
The Immortal wściekły idzie do szatni.
Potocka: Witam The Immortal. Co mi powiesz co swojej walce? Jesteś szczęśliwy? Destroyer to twój nowy Tag team partner ? Co do niego czujesz…
Immortal: A zamkniesz ty się w końcu idiotko ?
Potocka:…
Immortal: No właśnie. Myślisz , że jak puszczasz się z prezesem to jesteś kimś ? Myślisz , że duże cycki dają władzę ? The Immortla Ci powie, że jesteś zerem… jesteś … jesteś szmatą.
Potocka: Jak śmiesz?!
Immortal: Śmiem. Bo jestem Ten Wspaniały! Więc słuchaj , bo J.J.J. powie tylko raz. Nigdy… przenigdy nie będzie Tag Teamu Immortal &Gówno. Bo The Immortal z gównem nie gada. Co do walki… to była walka J.J.J.’a! To dzięki niemu Gówno wygrało! Pierwsza wygrana w jego karierze! Immortal wykonał całą robotę , a ten… To-To przypięło Gotixa…
Potocka: Czyli nie będzie Tag Teamu ?
Immortal: I gadaj z blondynką… Przecież J.J.J. mówił , że nie ma zamiaru patrzyć się na Gówno!
Potocka(rozpięła guzik w koszulce): Szkoda … kibicowała bym wam.
Immortal: Schowaj te cycki , bo Ci sylikon wyłazi. Chcesz coś jeszcze ?
Potocka: No … tak. Co powiesz o Avosie
Immortal: A który to?
Potocka: Tag team partner Gotixa w dzisiejszej walce.
Immortla: Co The Immortla może o nim powiedzieć ? Zwykły pajac , który wygląda jakby miał chuja w dupie...nie wiedząc czy ma sie cieszyć czy spierdalać .
Potocka: ee… od kiedy zrobiłeś się taki wulgarny ?
Immortal: Odkąd The Immortal zobaczył twoje zdjęcie bez makijażu… Chociaż Ten Wspaniały dalej wie , że co noc marzysz zabawiasz się myśląc o nim. Jeszcze jakieś pytania?
Potocka: Nie tylko o tobie! Myślę o wielu facetach!
Immortal[z ironią w głosie]: O kim ? O Faust’cie?
Potocka[ze złością]: Ostatnie pytanie! Co byś chciał powiedzieć Destroyerowi… w kilku słowach!
Immortal: Eat shit and die !

3 dni do PPV.
Jesteśmy w okolicach Wrocławia , gdzie mieszka James Jack Johnson. Kamera pokazuje nam niewielki dość przytulny domek. Cała działka odgrodzona jest dużym żywopłotem. Domek obłożony jest kostką brukową i całkowicie nie pasuje do właściciela… Kamera „wjeżdża „ do środka. Widzimy niewielki pokój urządzony na styl starodawny. Kamera chwile pokazuje wystrój , i po chwili zauważamy Immortala śpiącego na sofie przed TV (Sony 40 cali)[włączony na HVW TV]. W około niego porozrzucane są różne śmieci po jedzeniu. Nagle dzwoni telefon…
Immortal: Kto do jasnej śmie budzić The Immortala? [odbiera komórkę] Co jest ?
Wierzchowski: Eee… Witaj James… Tu Zbigniew…
Immortal : Do kurwy nędzy… Czemu ty się tak uczepiłeś Tego Wspaniałego ?
Wierzchowski: eee… Chciałem się spytać , czy nie umówilibyśmy się na mały wywiad…
Immortal:… Czy ty do ciężkiej kuwy zaproponowałeś The Immortalowi spotkanie ? Chcesz , spotkać się sam na sam z Najzajebistszy z najzajebistrzejszych? The Immortal powie Ci , że na randki możesz umawiać się z dzieckiem pedałów Gotixem!
Wierzchwoski: Ale…
Immortal: Zamknij się J.J.J. informuje Cię , że skopie Ci twoją pedalską dupe!… Jeśli tylko po to dzwoniłeś do J.J.J. to żegnam. Miłej masturbacji przy zdjęciach Husara.
---------------------------
dzień przed PPV.
Kamera pokazuje nam Mielno. Już po pierwszym żucie oka można stwierdzić , że pogoda nie cieszy się z nadchodzącego PPV- Pochmurno, silny wiatr i zimne powietrze… Po chwili kamera śledzi (z lotu ptaka) pewną taksówkę. Niedługo potem taksówka się zatrzymuje i ktoś z niej wysiada… Tak To James Jack Johnson!
Immortal:[Rozgląda się](Z ironią w głosie) Nie ma to jak Polskie morze…
Ten Wspaniały ruszył w stronę budynku(hotel) znajdującego się najbliżej morza. Co chwila ktoś go zaczepiał. „Immortal ju sak” , „Pokonasz Gotixa” czy nawet „Zrób mi dziecko” . Znużony, wreszcie doszedł do budynku… a tam był…
Wierzchowski: O… witaj Immortal!
Immortal: Nie rozmawiam z tobą…
J.J.J. wszedł do budynku, a tam stała Klaudia Potocka… w stroju kąpielowym.
Immortal: Ciebie to już całkowicie posrało…
Potocka: Czemu ? Przecież trzeba się opalić!
Ten Wspaniały spojrzał na piersi Potockiej.
Potocka[poprawiając biust]: Nie tylko tobie się podobają.
Immortla: Ten Wspaniały zastanawia się tylko , czy jak by Ci je przebił igłą , to uszło by powietrze…
-----------------------------
Kilka minut do walki J.J.J.
Kamera pokazuje nam szatnie . Nic nie słychać… cicho i pusto… chociaż nie. Gdzieś w kącie siedzi James Jack Johnson…
Immortal[w myślach]: Wreszcie… dzień na który Ten Wspaniały czekał… dzień w którym James Jack Johnson, The Immortal, Najzajebistszy z najzajebistrzejszych udowodni wreszcie raz na zawsze , że Dziecko Ulicy nie dorasta mu do pięt. Udowodni , że powinien walczyć ze znacznie lepszymi niż ten Job-Man… Pokaże , że ustawianie go obok kogoś tak kiepskiego jak Mr.G to śmiech na Sali. Najpierw J.J.J. zniszczy Gotixa…
The Immortal nagle wstał i wyszedł z szatni. Szybkim krokiem ruszył przez Backstage.
Immortla: Gdzie on jest? [rozgląda się] Jak jest potrzebny to nigdy go nie ma!
Kamera się odwraca i widzimy Wierzchwoskiego przeprowadzającego wywiad z jakimś łysym dzieciakiem o krzaczastych brwiach. J.J.J. też go zauważył , bo ruszył w jego stronę.
Immortla: Ty! Zwany przez niedouczonych reporterem! Ten Wspaniały ma coś do powiedzenia.
Koleś: Ej! Teraz ja udzielam wywiadu! Mamusia mnie ogląda.
Immortal: Milcz jak do mnie mówisz dziecino i spieprzaj teraz The Immortal będzie mówił.
Koleś: Pijesz Pepsi bez cukru*! I zaraz zobaczysz moją zabójczą dłoń
James i Wierzchowski popatrzyli po sobie…
Immortal: Kogo oni zatrudniają… Jazda mi stąd bo zaraz zobaczysz jak wyglądają twoje flaki od zewnątrz.
Wierzchwoski: No więc James mam być wywiadzik ?
Immortal[wyrywa mikrofon z dłoni Zbyszka] : The Immortal mówił już , że z tobą nie gada. Spieprzaj! Już Cię nie ma !
James spojrzał w Kamerę:
Immortal: Tak jest! Za kilka minut rozpocznie się walka : The Immortal – James Jack Johnson rozniesie w pył Gotixa - Knight of Shit ! Ale nie … nie łudźcie się. Ta walka nie będzie długa! The Immortal bez najmniejszych problemów zmiesza z gównem Mr.G. Myślicie , że sznur będzie jakimś utrudnieniem? O nie! Najzajebistszy z najzajebistrzejszych pokonał by Gotixa z rękami w górze, z rękami w dole… bez rąk! Bo jest 7 razy lepszy! Słysz Gotix ? 7 RAZY LEPSZY!! J.J.J. pokonał Cię już 2 razy… i każdy fan na świecie wie, że The Immortal zdobędzie Hattricka! Ten Wspaniały powie wam jak ta walka będzie wyglądała! Najpierw The Immortal poddusi Gotixa , tak dla zabawy. Potem zmasakruje twarz Rycerza Ulicy… Potem skopie mu tyłek na Ringu a później za ringiem… i znowu na ringu. A na koniec Mr. J sprzeda 3… nie 7 stunnerów ‘cause Im The Best of The Best of The Best! I tym razem Gotix… tym razem The Immortal Ci obiecuje, że nasze drogi się rozejdą. Być może na zawsze… J.J.J. pójdzie w górę po najwyższe trofea , a Ty… ty „przyjacielu” pójdziesz w dół do PG… Bo tam jest twoje miejsce! You are Job-man so suck my hole In ass. Uważaj Gotix… ‘cause Now I come and now I want to kick your ass!
------------------------------------------
* Słyszałem , że "wszystkie prawa zastrzeżone" i trzeba mieć zgodę, ale łatwo się domyślić ocb.

Smackdown Hardcore Champion

AGNKP 
Lower Midcarder

Wrestler: Umaga, Kane, Roman Reigns
Podziękował: 1
Wysłany: 2008-08-26, 21:26   Re: Now I come... [J.J.J. RP]

JPP napisał/a:
Miłej masturbacji przy zdjęciach Husara.

Do este i Biggmaca:
Żądam (w imieniu Husara) walki z JJJ na Under Pressure VI! :evil:

A teraz serio:
Cóż, jak dla mnie słabszy RP od poprzednich dwóch. Co przy porównaniu do tego, że RP Gotixa był chyba jego najlepszym, ale do tej pory pisał słabsze niż ty, daje nam pewność, że wasza walka na Baltic Meyhem będzie ciekawa.

P.S. Miało nie być tym razem wywiadów...

JPP 
Lower Midcarder

Wysłany: 2008-08-26, 21:33   Re: Now I come... [J.J.J. RP]

AGNKP napisał/a:
JPP napisał/a:

Do este i Biggmaca:

Nie masz klasy by wyzywać Tego Wspaniałego :twisted:

AGNKP napisał/a:

P.S. Miało nie być tym razem wywiadów...

Nie miałem pomysłu :D
AGNKP napisał/a:
A teraz serio:
Cóż, jak dla mnie słabszy RP od poprzednich dwóch. Co przy porównaniu do tego, że RP Gotixa był chyba jego najlepszym, ale do tej pory pisał słabsze niż ty, daje nam pewność, że wasza walka na Baltic Meyhem będzie ciekawa.

Może dlatego , że staram się zejść ze stylu pisania The Rocka :P

AGNKP 
Lower Midcarder

Wysłany: 2008-08-26, 21:52   Re: Now I come... [J.J.J. RP]

JPP napisał/a:
AGNKP napisał/a:
JPP napisał/a:

Do este i Biggmaca:

Przyznaj, że boisz się skończyć w worku na trupy :P

JPP 
Lower Midcarder

Wysłany: 2008-08-26, 22:03   Re: Now I come... [J.J.J. RP]

AGNKP napisał/a:
JPP napisał/a:
AGNKP napisał/a:
JPP napisał/a:

Do este i Biggmaca:

Przyznaj, że boisz się skończyć w worku na trupy :P

Szczerze xD: Sądzę , że skopał bym i tyłek "on The Live time babe!"
:twisted: :lol: :shock:

AGNKP 
Lower Midcarder

Wysłany: 2008-08-26, 22:05   

Wiesz, myślę, że Bookerzy nie mieli by nic przeciwko walnąć na 1 vs. 1, na jakimś UP....

Ja Myung Agissi 
Upper Midcarder

Wrestler: Fujita Jr. Hayato
E-fed: So Seo-No
Podziękował: 62
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Wysłany: 2008-08-31, 17:13   

Hmm...RP inny troszkę niż do tej pory w Twym wykonaniu...bardziej...hmm...wulgarny w początkowej części :P ...troszke przesadzasz z Potocką bo jest ona reporterką a nie 'Szmatą"...tekst z "masturbacją przy zdjęciach Husara" - poniżej pasa :D dosłownie poniżej pasa :)

Speach mogłeś wydłużyć bo Gotix napisał lepiej niż do tej pory...hmm może lekko nie szanujesz swojego przeciwnika co :) ??

Wciąż widać mocny wpływ The Rocka i Stone'a Colda w erpie :D Powodzenia :)

estevez 
Upper Midcarder

Wrestler: Stone Cold, Santino, J.Storm
Podziękował: 29
Wysłany: 2008-09-13, 13:07   

Przede wszystkim zbyt wulgarnie i prostacko. Duże przegięcie w tym kierunku. Natomiast fajnie wyszedł końcowy speech, wyraźnie wzorowany na sposobie mówienia Rocka:)

JPP 
Lower Midcarder

Wysłany: 2008-09-13, 17:08   

No może troszkę przegiąłem. Chciałem podkreślić , że J.J.J. się wkurzył , że to nie on "wygrał".

Odpowiedz do tematu