Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

Nowy przeciwnik dla Brocka Lesnara


-Raven-

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  10 087
  • Reputacja:   134
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Z tego co ostatnio wyczytałem, to uległy zmianie plany co do walki Brocka Lesnara z byłym mistrzem UFC - Markiem Coleman'em (UFC 87). The Hammer załapał jakąś kontuzję, która wykluczyła go z powyższego pojedynku. Ostatnio pojawił się w sieci news, że nowym przeciwnikiem dla Lesnara ma być weteran MMA - Hatch Herring. Wg mnie - jest to dla Brocka o wiele gorsze rozwiązanie. Coleman jest fighterem bardziej utytułowanym (legenda oktagonu), który lata swej świetności ma już dawno za sobą. Myślę, że przy odrobinie szczęścia - Hammer byłby w zasięgu Lesnara (obaj preferują G&P a siła i młodość stały by po stronie ex-wrestlera) a pokonanie tak znanego nazwiska (pomimo wieku i obecnej formy) zapewniło by Brockowi niezłą windę w górę. Herring, pomimo tego że mniej utytułowany oraz faktu, że jego forma to już nie to co przed kilku laty, będzie bardziej niebezpiecznym oponentem dla Brocka. Jego olbrzymie doświadczenie ringowe (walczył z największymi nazwiskami w tym biznesie) oraz niezła stójka, która nadal jest piętą achillesową Lesnara - mogą stanowić czynnik, który zaważy o wygranej. Myślę, że Lesnar miałby obecnie większe szanse pokonać Colemana (bardziej podszedłby mu stylem) niż Herringa a kuriozalne jest to, że wygrana z Herringiem dałaby mu mniejsze (co nie znaczy, że małe) uznanie niż pokonanie byłego Champa UFC.

 

Nie trawię Lesnara, ale jeżeli pokaże się w tej walce z tak dobrej strony jak w walce z Frankiem Mir'em (pomimo przegranej, pozostawił po sobie zajebiste wrażenie, bo dominował rywala przez 90% walki), to - bez względu na to czy wygra (chociaż przydałaby mu się pierwsza wygrana w MMA, tak co by zaczął być w końcu promowany jako fighter MMA a nie ex-wrestler) - o jego przyszłość w MMA będziemy mogli być raczej spokojni. Jeżeli miałbym jednak stawiać kasę, to obstawiłbym, że Herring wymęczy Brock'a na punkty (już samo nie danie się znokautować lub skończyć takiemu topowemu fighterowi, byłoby dla Lesnara niezłym krokiem na przód). Nie zapominajmy, że nawet obecny mistrz HW UFC Nogueira - wygrał ostatnio z Herringiem zaledwie na punkty, tak więc nie sądzę, by takiemu "świerzakowi" jak Brock udało się znokautować lub skończyć takiego starego rutyniarza jak Herring.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • -Raven-

    4

  • Biggmac

    2

  • Garreciq

    2

  • dch99

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  5
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.05.2008
  • Status:  Offline

chociaż przydałaby mu się pierwsza wygrana w MMA

 

Chyba pierwsza wygrana w UFC. Lesnar w swoim debiucie MMA pokonał Min Soo Kima w K-1 Heroes.

 

Herring to nawet wygodny przeciwnik dla Brocka bo preferuje walkę w stójce. Miał dość dobrą walkę z Nogiem i nawet miał szansę go skończyć ale przerwał G&P i wolał walczyć w stójce. Lesnar powinien to wygrać, chyba że nadzieje się na jeden z highkicków Herringa.

 

Sądzę że to będzie dobra walka. I mimo iż Lesnara nie lubię to mam nadzieje że ją wygra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 242
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.03.2007
  • Status:  Offline

chociaż przydałaby mu się pierwsza wygrana w MMA
Chyba pierwsza wygrana w UFC. Lesnar w swoim debiucie MMA pokonał Min Soo Kima w K-1 Heroes.

Walki w k-1 nie odbywają się w formule MMA.

 

Herring to nawet wygodny przeciwnik dla Brocka bo preferuje walkę w stójce.

No właśnie a stójka nie jest w smak Lesnarowi. Sama walka może być ciekawa, niezależnie od wyniku na pewno nie będzie to ostatni mecz Lesnara w UFC. Ewentualna wygrana będzie sporo znaczyć ale jako jego antyfan życze mu przegranej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  712
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  17.07.2005
  • Status:  Offline

chociaż przydałaby mu się pierwsza wygrana w MMA
Chyba pierwsza wygrana w UFC. Lesnar w swoim debiucie MMA pokonał Min Soo Kima w K-1 Heroes.

Walki w k-1 nie odbywają się w formule MMA.

 

Ta walka odbywała się w formule MMA :smile:

 

Ja nie jestem kibicem Lesnara, MMA też interesuje się stosunkowo od nie dawna, walkę Herringa widziałem tylko jedną. I po tym co Herring zaprezentował z Nogueirą jakoś nie wierzę w szanse Lesnara. Mam tylko nadzieję, że będzie to dłuższy pojedynek niż z Mirem, bo chciałbym zobaczyć co Lesnar potrafi :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 087
  • Reputacja:   134
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Ja nie jestem kibicem Lesnara, MMA też interesuje się stosunkowo od nie dawna, walkę Herringa widziałem tylko jedną. I po tym co Herring zaprezentował z Nogueirą jakoś nie wierzę w szanse Lesnara. Mam tylko nadzieję, że będzie to dłuższy pojedynek niż z Mirem, bo chciałbym zobaczyć co Lesnar potrafi .

 

Pojedynek Lesnara z Mir'em może nie był długi, ale Brock pokazał się w nim ze świetnej strony. Ogólnie niewiele brakowało, by skończył Franka swoim G&P.

 

Chyba pierwsza wygrana w UFC. Lesnar w swoim debiucie MMA pokonał Min Soo Kima w K-1 Heroes.

 

Oczywiście chodziło mi o pierwszą wygraną Lesnara w UFC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 242
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.03.2007
  • Status:  Offline

Przepraszam mój błąd ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  5
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.05.2008
  • Status:  Offline

No właśnie a stójka nie jest w smak Lesnarowi.)

 

Ale jest silny jak byk. I to mu wystarczy za "stójkę". Ewentualnie może sprowadzić walkę do parteru, gdzie co prawda oboje nie mają się jak pokazać ale Lesnar jako fan G&P powinien skończyć Herringa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 087
  • Reputacja:   134
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Ale jest silny jak byk. I to mu wystarczy za "stójkę".

 

Nie jestem przekonany by w MMA "siła tura" wystarczyła, by przetrwać w stójce z kimś, kto ma ją dobrze opanowaną (vide Herring). W przeciwnym wypadku np. na takiego Sappa nie byłoby bata :twisted: Jeżeli Lesnar za bardzo będzie szarżował w stójce, zamiast sprowadzić walkę do parteru, może szybko wyłapać jakieś KO od Herringa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

  • Posty:  7
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  31.05.2008
  • Status:  Offline

Mam nadzieje ze Brock rozjedzie tego leszcza Herringa a potem cala dywizje HW. Ma warunki do tego i moze to zrobic. :grin: :grin: a poza tym szkoda ze Goldberg nie jest mlodszy tak o 10 lat to tez by mogl zamieszac w mma. Oczywiscie sportowo i markietingowo hehehehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 087
  • Reputacja:   134
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Mam nadzieje ze Brock rozjedzie tego leszcza Herringa a potem cala dywizje HW. Ma warunki do tego i moze to zrobic.

 

Kupiłeś marchewkę? PYTAM SIĘ, CZY MARCHEWKĘ KUPIŁEŚ???? :twisted:

 

Lesnar będzie miał farta jeżeli uda mu się przetrwać z Herringiem (sugerowałbym więcej szacunku do Hatch'a. Może facet nie jest w swojej życiowej formie, ale w końcu nawet Minotauro nie potrafił go ostatnio skończyć przed czasem) a co dopiero "rozjechać dywizję HW w UFC", która jest cholernie mocno obsadzona. Lesnar jest trochę za stary by osiągnąć coś więcej w MMA (co nie oznacza, że nie może tam powalczyć, bo w pojedynku z Mir'em pokazał się na prawdę z solidnej strony), tu nie wystarczą 2 lata treningów, by kopać tyłki najlepszym i zdobywać najważniejsze tytuły. To nie wrestling :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...