Transfery do i z NXT, karta Evolution PPV... (zobacz)
Nowy kontrakt Callihana z IW, status Macka, c... (zobacz)
Najważniejsze wydarzenia z SD 1000... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: mnih
2009-10-16, 21:33
Archiwum 2007 - UFC
Autor Wiadomość
Alacer 
Midcarder

Wrestler: Bret Hart, SCSA, Scott Hall,
Podziękował: 45
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2008-01-01, 19:21   

Obejrzalem gale i przyznac musze ze zadowolony jestem z poziomu walk.

Z ciekawszych punktow:
Kibicowalem weteranowi Hughesowi ale widze ze zaczyna miec on kompleks w stosunku do Rusha.
Kibicowalem rowniez Vanderleiowi, aleo biektywnie widac bylo ze Lidell byl lepszy.
Podobala mi sie walka Lyoto Maschidy. Wygrac mogl kazdy, wygral brazylijczyk ....

generalnie UFC i weogole MMa zaczyna byc moim nowym konikiem .. :)

"Kwestię wolności w internecie można włożyć Ad ACTA" - 25 January 2012

Now Heaven Has Some LATINO HEAT

theGrimRipper 
Main Eventer

Wrestler: JRP
E-fed: Stabber'n'Son
Podziękował: 10
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2008-01-02, 00:18   

btw, kiedy pierwszy wystep Lesnara w UFC?

El Mascarado 

Podziękował: 0
Wysłany: 2008-01-02, 10:45   

ufc 81 w lutym :]

-Raven- 
Living Legend

Wrestler: Hitman,Steen,Trent Acid,Foley
Podziękował: 21
Wysłany: 2008-01-04, 20:22   

Alacer napisał/a:
Podobala mi sie walka Lyoto Maschidy. Wygrac mogl kazdy, wygral brazylijczyk ....

Powiem szczerze, że ta walka niesamowicie mnie zaskoczyła, bo spodziewałem się o wiele więcej po Soko, zwłaszcza po tym co pokazał w PrIde. Machida udzielił mu "lekcji" niczym stary profesor niesfornemu uczniowi:) Od razu widać było po czyjej stronie jest doświadczenie - Soko był strasznie spięty i jakby zupełnie nie miał pomysłu na tą walkę. Machida walczył na totalnym luzie i swobodnie kontrował wszystkie próby aktaku Predatora. Tak na dobrą sprawę, to był to teatr jednego aktora, bo dominacja Machidy była przytłaczająca (Predatorowi podczas całej walki wyszedł chyba tylko jeden takedown i nic więcej). Po raz kolejny bardzo widoczne było to, że zawodnicy PrIde'a nie bardzo wiedzą jak zabójcze mogą być "łokcie" na glebie (podobnie demolował łokciami Cro Cop'a - Gonzaga) i niespecjalnie wiedzą co z tym fantem zrobić. Zasłużone zwycięstwo Brazylijczyka (tego trójkąta rękami to Machida zapiął mu chyba tylko z litości, bo jeszcze kilka łokci - Soko był już totalnie zgłuszony - i sędzia przerwałby walkę) oraz piękny pokaz triumfu doświadczenia i techniki nad siłą fizyczną i przebojowością (wszyscy zakładali, że Predator rozniesie Brazylijczyka w drobny mak).

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi