Ważne ogłoszenie Stephanie McMahon, kolejne u... (zobacz)
WWE ponownie chce powrotu Kelly Kelly? Znak z... (zobacz)
Corvus vs La Ruffa na KPW Godzina Zero 2018, ... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: mnih
2009-10-16, 21:33
Archiwum 2007 - UFC
Autor Wiadomość
Alacer 
Midcarder

Wrestler: Bret Hart, SCSA, Scott Hall,
Podziękował: 45
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2008-01-01, 19:21   

Obejrzalem gale i przyznac musze ze zadowolony jestem z poziomu walk.

Z ciekawszych punktow:
Kibicowalem weteranowi Hughesowi ale widze ze zaczyna miec on kompleks w stosunku do Rusha.
Kibicowalem rowniez Vanderleiowi, aleo biektywnie widac bylo ze Lidell byl lepszy.
Podobala mi sie walka Lyoto Maschidy. Wygrac mogl kazdy, wygral brazylijczyk ....

generalnie UFC i weogole MMa zaczyna byc moim nowym konikiem .. :)

"Kwestię wolności w internecie można włożyć Ad ACTA" - 25 January 2012

Now Heaven Has Some LATINO HEAT

theGrimRipper 
Main Eventer

Wrestler: JRP
E-fed: Stabber'n'Son
Podziękował: 10
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2008-01-02, 00:18   

btw, kiedy pierwszy wystep Lesnara w UFC?

El Mascarado 

Podziękował: 0
Wysłany: 2008-01-02, 10:45   

ufc 81 w lutym :]

-Raven- 
Living Legend

Wrestler: Hitman,Steen,Trent Acid,Foley
Podziękował: 21
Wysłany: 2008-01-04, 20:22   

Alacer napisał/a:
Podobala mi sie walka Lyoto Maschidy. Wygrac mogl kazdy, wygral brazylijczyk ....

Powiem szczerze, że ta walka niesamowicie mnie zaskoczyła, bo spodziewałem się o wiele więcej po Soko, zwłaszcza po tym co pokazał w PrIde. Machida udzielił mu "lekcji" niczym stary profesor niesfornemu uczniowi:) Od razu widać było po czyjej stronie jest doświadczenie - Soko był strasznie spięty i jakby zupełnie nie miał pomysłu na tą walkę. Machida walczył na totalnym luzie i swobodnie kontrował wszystkie próby aktaku Predatora. Tak na dobrą sprawę, to był to teatr jednego aktora, bo dominacja Machidy była przytłaczająca (Predatorowi podczas całej walki wyszedł chyba tylko jeden takedown i nic więcej). Po raz kolejny bardzo widoczne było to, że zawodnicy PrIde'a nie bardzo wiedzą jak zabójcze mogą być "łokcie" na glebie (podobnie demolował łokciami Cro Cop'a - Gonzaga) i niespecjalnie wiedzą co z tym fantem zrobić. Zasłużone zwycięstwo Brazylijczyka (tego trójkąta rękami to Machida zapiął mu chyba tylko z litości, bo jeszcze kilka łokci - Soko był już totalnie zgłuszony - i sędzia przerwałby walkę) oraz piękny pokaz triumfu doświadczenia i techniki nad siłą fizyczną i przebojowością (wszyscy zakładali, że Predator rozniesie Brazylijczyka w drobny mak).

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi