Attitude Wrestling Forum
Pierwsze Polskie Forum Pro-Wrestlingu

Raporty i Wyniki - Raporty

Carrik - 2015-05-03, 12:29

Kowal, przecież ja wstawiam wyniki z CZW :P Nie zabieraj mi roboty :D
Kowal - 2015-05-03, 15:13

Carrik napisał/a:
Kowal, przecież ja wstawiam wyniki z CZW Nie zabieraj mi roboty

Zapomniałem wykasować z tamtej listy CZW. Zresztą napisałem że z kilku a nie ze wszystkich wymienionych, więc nadal możesz bez przeszkód wykonywać swoją pracę :grin:

Arkao - 2015-05-04, 11:41

Dla części oficjalnej napiszę tutaj swoje zadania :

Raporty z WWE PPV oraz Specjalnych odcinków NXT
Raporty z TNA
Raporty z Lucha Underground
Raporty z NJPW PPV

Kowal - 2015-07-08, 15:46

Potrzebuję osoby, która zastąpiłaby mnie we wstawianiu spoilerów ze SmackDown. Słabo u mnie z czasem, a najlepiej jakby post był wstawiany w środę rano. To samo dotyczy wyników z RAW, jeśli ktoś byłby gotowy rozbudować je co tydzień o dosłownie dwa zdania o każdym segmencie czy ważniejszym wydarzeniu to proszę się zgłaszać tutaj lub na priv.
Kowal - 2015-07-15, 09:06

Do grupy Recaperów dołączył TakerFanKrk, który będzie wstawiał wyniki ze SmackDown.
Kowal - 2015-10-01, 18:29

Do grupy Recaperów dołączył david-lee, który będzie pisał raporty z Superstars.
Maxi4 - 2015-10-07, 21:59

Jak pewnie zauważyliście na wrestling.pl pojawiają na głównej po prawej stronie wyniki gal. Są one brane z tego działu, ale tylko jeżeli da się nowy temat. Przez to nie ma wyników z wwe, bo są w jednym temacie. Są one dość ważne. Mam propozycje abyście wrócili do starego systemu i każde nowe wyniki z wwe wrzucali jako nowy temat by pojawiał się na stronie. W opisie unikajcie słowa wyniki, bo ono jest już zawarte w tytule na stronie.
Kowal - 2015-10-08, 09:51

OK, będą tworzone osobne tematy. Później poprawię wyniki z tego tygodnia trak, zeby pojawiły się na głównej.
Giero - 2016-02-23, 20:22

Wspólnie z arkao będziemy robić raporty z RAW, NXT, LU i Impacta.