Attitude Wrestling Forum
Pierwsze Polskie Forum Pro-Wrestlingu

Pomoc - Narodziny gwiazdy (tworzenie wrestlera)

Venomus - 2006-06-14, 17:55
Temat postu: Narodziny gwiazdy (tworzenie wrestlera)
Witam, jestem "świeży" jeśli chodzi o e-fedy. Kiedys ze strony Attitude był link do spisu zawodników z AWF (rooster) niestety od jakiegos czasu ów link nie działa. Moje pytanie brzmi: Chciałbym dołaczyc do AWF ale ie wiem jak powinnienem opisać swojego zawodnika (co wpisać). Style, chwytu? Czy jest możliwośc podania szkicu tworzenia postaci albo nawet lepiej: przykładowego zapaśnika? Z góry dzięki za pomoc! :spoko:
SixKiller - 2006-06-14, 18:00

No to mamy zadanie dla naszych adminów ;) . Wrazamy do Twojego pytania. Masz przedstawić dokładny opis jego gimmicku, wzrost, wagę, akcje kończącą, ulubione akcje, theme i wszystko to, co jest charakterystyczne dla Twojego wrestlera. Jeżeli wróci strona (a mam nadzieje, że wkrótce wróci ;) ), to będziesz mógł zobaczyć jak to dokładnie wygląda.
LegendKiller - 2006-06-16, 18:40

Hm, polece z pamięci.

Imie / Ksywa
Wzrost / Waga
Hometown
Status - Face/Heel/Tweener

Ciosy podstawowe (ok 7)
Set Up Manouver (Akcja poprzedzająca finisher, o ile jest takowa)
Finisher

Opis Gimnicku - Jak zachowuje się twój wrestler itp.

Ew. manager, ulubiona broń itp.

Venomus - 2006-06-16, 19:00

Ok, napiszę na podstawię tego a później najwyżej się poprawi...
Kolejna spraw, nie jest powiedziane do kogo wysyłac meile z zawodnikiem. Do Scythe'a? Razora?

SixKiller - 2006-06-16, 19:03

Do Scythe'a.
theGrimRipper - 2006-06-17, 10:53

LK zapomnial o waznej, jak dla mnie, sprawie - entrance theme ;-)
Venomus - 2006-06-22, 22:16

No postać wrestler wysłany! :grin:
Teraz wszystko w rękach Scythe'a. :)

Scythe - 2006-06-22, 22:37

Ok, niedługo zerknę na Twój mail. Oczywiście nie obiecuje, że Twój wrestler sobie długo powalczy (o ile w ogóle powalczy), bo sytuacja w AWF z dnia na dzień się pogarsza. Może chociaż doczekasz się swojej karty w projekcie Itchy'ego :P
pitbulljames - 2006-11-23, 15:22

ja się dołączam..chce siebie takze tam stworzyc