Attitude Wrestling Forum
Pierwsze Polskie Forum Pro-Wrestlingu

Ogólna Dyskusja - Nasze Postanowienia Norowoczne!

Schoop - 2018-12-27, 23:22
Temat postu: Nasze Postanowienia Norowoczne!
Witajcie!

Kolejny rok zbliża się wielkimi krokami. Temat o alkoholach na sylwka zaraz zostanie odkopany, więc sam wpadłem na pewną zabawę.
Podzielcie się swoimi postanowieniami noworocznymi. Wrócimy tu za rok i zobaczymy jak nam poszło!

PS.
Z racji tego, że temat jest w dziale ogólnym, postanowienia nie muszą być związane z Wrestlingiem (ale oczywiście mogą).

Zacznę od siebie. Z rzeczy realnych w 2019 roku chciałbym zrealizować 2 rzeczy:
- Stoczyć singlowy pojedynek - 2018 był dla mnie rokiem pojedynków drużynowych.
- Zdobyć jakiś wrestlingowy pas.

Jeśli chodzi o rzeczy, których pewnie nie wykonam to:
- Udzielać się częściej na Atti - Nigdy nie pisałem zawrotnej ilości postów, ale od lat siedzę na tylnym siedzeniu i tylko czytam posty innych.
- Wrócić do oglądania TNA

Teraz czas na was! Zapraszam do dyskusji!
Szczęśliwego nowego roku!

-Raven- - 2018-12-28, 01:07

Nigdy nie robię sobie jakichś postanowień noworocznych, bo wg mnie - to bzdura. Jeżeli coś zamierzam zrobić, to po prostu to robię. Koniec roku jest dla mnie datą kompletnie bez znaczenia w tej kwestii.
Giero - 2018-12-28, 21:18

-Raven- napisał/a:
Nigdy nie robię sobie jakichś postanowień noworocznych, bo wg mnie - to bzdura. Jeżeli coś zamierzam zrobić, to po prostu to robię. Koniec roku jest dla mnie datą kompletnie bez znaczenia w tej kwestii.

Dla mnie też, bardziej jak już to robię sobie jakieś podsumowanie roku, szukam najlepszych momentów i cieszę się z nich :)