Attitude Wrestling Forum
Pierwsze Polskie Forum Pro-Wrestlingu

WWE SmackDown! vs RAW Corner - Zapraszam do zapisów na Mistrzostwa Polski w WWE 13!

PiTeRo - 2012-10-02, 15:39
Temat postu: Zapraszam do zapisów na Mistrzostwa Polski w WWE 13!
Jako, że produkcja THQ zbliża się do nas wielkimi krokami, to wypadałoby zrobić turniej. Nasza scena fanów gier o wrestlingu nie jest spora, więc mogę uznać ten turniej jako MP. Chciałbym Was zachęcić do zapisów! Turniej odbędzie się w zależności do tego ile osób nam się uda zebrać. Prawdopodobna data wystartowania to 27.12, gdyż wiadomo, że sporo osób będzie miało zamiar dostać grę pod choinkę. Jednakże, jeśli uda nam się zebrać 32 osoby przed świętami to ustalę inną, wcześniejszą datę. W związki z zapisami chciałbym zaprosić wszystkich na JEDYNE POLSKIE forum poświęcone grom o wrestlingu - Highlight Reel. Tam można śledzić informacje o WWE '13 na bieżąco oraz podyskutować o innych grach "udawanego cyrku".

KLIKNIJ!

Archer - 2012-10-02, 15:44

Mam pytanie, czy te Mistrzostwa Polski będą organizowane tylko dla posiadaczy xboxa, czy będziecie robić to także dla PS3? (byłoby fajnie, zważywszy na to, że mam tylko te drugą konsole :-) )
PiTeRo - 2012-10-02, 15:49

Powiem tak. Ja mam Xboxa, więc oczywiste, że koordynuję cały turniej na klocku. Jeżeli znajdzie się posiadacz PS3, który zapragnie zająć się turniejem na plejaku, to czemu nie.