Attitude Wrestling Forum
Pierwsze Polskie Forum Pro-Wrestlingu

Ogłoszenia - Wracamy do życia!

Przemk0 - 2010-12-04, 16:10
Temat postu: Wracamy do życia!
Jak widać forum i portal już stoi na miejscu, pozostałe usługi zaś są już uruchamiane (sklep już jest, wiki stawiamy).

Welcome back!

W najbliższych dniach będziemy prowadzić obserwacje jak całość pracuje pod większym obciążeniem (czytaj waszymi wizytami) i ewentualnie podwyższyć parametry naszego serwera gdyby nie wyrabiał znacznie.

ps. Wszelkie problemy proszę raportować do mnie na PW.

Przemk0 - 2010-12-05, 15:08

Cytat:
"Bład wysylania email'a Może został podany zły adres e-mail, w przeciwnym razie Administrator pownien sprawdzic przyczyne lub wylaczyc wysylanie email'i przez forum."

Ten błąd zostanie wyeliminowany ASAP, właśnie stawiam serwer pocztowy którego aktualnie brak.

Obserwujemy też jednak wolne działanie forum, będziemy testować inny serwer www wkrótce. Także zastanawiamy się nad przejściem na wyższy pakiet (bardziej kosztowny) w którym będziemy mieli więcej pamięci i szybszy nieco procesor do dyspozycji.

Przemk0 - 2010-12-06, 00:43

Cytat:
"Bład wysylania email'a Może został podany zły adres e-mail, w przeciwnym razie Administrator pownien sprawdzic przyczyne lub wylaczyc wysylanie email'i przez forum."

Forum powinno już móc wysyłać maile.

Cytat:
Obserwujemy też jednak wolne działanie forum, będziemy testować inny serwer www wkrótce.

Wspomniany inny serwer www został już zainstalowany i teraz śmigamy na nim. Mam nadzieję iż jest szybciej niż wczoraj.

BWTC - 2010-12-06, 07:27

Nareszcie! Nie mogłem się doczekać kiedy wrócicie:D
Przemk0 - 2010-12-08, 19:51

Obiecano nam przenosiny na wyższy pakiet gdzie będziemy mieli 2x pamięci RAM do dyspozycji oraz większe parametry procesora. Co to da zobaczymy po przenosinach (miały zostać wykonane w nocy z wtorku na środę ale się to nie wydarzyło).
Przemk0 - 2010-12-09, 20:26

Jeśli obserwowaliście błąd "Connection timeout" to parametry serwera zostały zmienione i ten błąd nie powinien już się pojawiać.
Przemk0 - 2010-12-10, 21:23

Przełączono nas na wyższy pakiet, miejmy nadzieję iż spowoduje to pozytywne rezultaty.