Attitude Wrestling Forum
Pierwsze Polskie Forum Pro-Wrestlingu

PIWG - Pomerania Indy Wrestling Group - Opening Videos Battle

KAm2150 - 2008-09-15, 01:07
Temat postu: Opening Videos Battle
Ostatnimy czasy mamy problemy z na przemian albo z wynajmowaniem hali albo kamerą, więc na nową walkę musicie poczekać w najlepszym przypadku tydzień. Mnie samego dosyć irytuje ta cisza więc postanowiłem zmontować dwa entrance videos rozpoczynające nasze przyszłe nagrania. W zasadzie różnią się tylko muzyką i kilkoma ciosami, ale nie mogę się zdecydować, który z nich jest lepszy więc wybór pozostawiam wam :D Piszcie swoje opinie ;)
http://zdrowo.info.pl/spalacze.html
Opening video 1:

Odnośnik do Youtube

Opening video 2:

Odnośnik do Youtube

Brejver - 2008-09-15, 10:56

Jak dla mnie to video nr 1 jest lepsze :) Fajnie zmontowane ciosy których impact zgrywa się ze słowami "Boom" co daje fajny efekt :)

Jestem za video nr 1 :)

nekrophage - 2008-09-15, 16:55

Faktycznie, jedynka lepsza. Fajnie się zgrywa, ale... Czekam na video z dolnymi paskami z nazwą wrestlera które zmontowałem :) )
luki - 2008-09-15, 17:51

Po pierwsze jak na opening video to na moje oko troche za długie, powinno być 30-40 sekund.
A tak poza tym to zdecydowanie video 1, bo "fajnie zmontowane ciosy których impact zgrywa się ze słowami "Boom". Jedyne do czego jeszcze mogę się przyczepić to to że czsami (max 2 razy :P ) cios pada o 0,5 sekundy szybciej niż Boom.
No i na końcowe bum przydałoby się pokazać logo federacji (wiem że jest na początku, ale na końcu lepiej by wyszło).

Troche się poczepiałem, ale na prawdę fajnie ten filmik wyszedł.

zduna2610 - 2008-09-18, 15:55

Tak jak napisał lukibarca, logo mogło by być również na końcu filmiku a zdecydowanie lepszy jest filmik nr 1. ponieważ ciosy zggrywają się z muzyką.

PS. Moze zrób ankiete.

Shadow - 2008-10-18, 13:40

Uważam że pierwszy film jest o wiele lepszy dzięki tej muzyce która zgrywa się i pasuje do wykonywanych movesów. Głos na nr.1