Attitude Wrestling Forum
Pierwsze Polskie Forum Pro-Wrestlingu

Ogłoszenia - Ważna zmiana w forach z mediami!

thejehmes - 2008-08-22, 11:08

Ja jeszcze zarzucę pomysł. W request zone niektórzy ludzie dają link do tematu z galą a niektórzy dają linki w poście z prośbą. Też fajnie by było gdyby i tam były podziękowania. Pozdro
Shadow - 2008-08-23, 17:08

Przydałoby się to jeszcze w "graphic zone" gdzie ludzie mogliby dziękować za sygny zrobione na zamówienie.
luki - 2008-08-23, 17:32

Moim zdaniem te dziękowania powstały po to żeby nie było setek odpowiedzi w stylu "thx" żeby zobaczyc co znajduje się w hide. A wy chcecie z tego zrobić podziękowanie gdzie tylko się da, żeby było "ja mam więcej i jestem lepszy". Jak dla mnie tak jak jest jest dobrze. Dziękuje się dla założyciela tematu, tylko po to żeby nie musieć odpowiadać żeby zobaczyć hide.
Jeżeli ktoś zrobił komuś sygne to "dziękuję" przez PW wystarczy. Moja propozycja jest taka żeby zostawić tak jak jest, tylko zmienić tak żeby pod avatarem nie pisało kto komu ile razy podziękował.

Przemk0 - 2008-08-24, 12:05

lukibarca, określił dokładnie o co chodzi. Ta zmiana ma tylko na celu pozbycie się postów typu "thx", a nie nabijanie sobie kolejnych statsów. To też dobry pomysł aby wylączyć ten licznik, bo dziękujemy za cały temat i odsłania to wszystkie hide w tym temacie.. a nie konkretnej osobie co założyła temat.