Attitude Wrestling Forum
Pierwsze Polskie Forum Pro-Wrestlingu

Fed Fantasy - WWE FANTASY AWARDS: Best Match of 2007

estevez - 2008-01-05, 22:20
Temat postu: WWE FANTASY AWARDS: Best Match of 2007
Zapraszamy do zabawy! Chyba wiadomo o co chodzi. Wybieramy najlepszy mecz roku 2007! Oto nasze nominacje! Przebieg każdej walki można odczytać klikając tagi spoiler!
Głosowanie zakończymy za 2 tygodnie!

- AMBULANCE MATCH
Kevin Thorn & Snitsky vs Stone Cold Steve Austin & Randy Orton

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

-CHAIRSHOTS FIESTA
World Heavyweight Champion Kane vs United States Champion Umaga

-WWE CHAMPIONSHIP MATCH (MUST PIN ALL OPPONENTS)
WWE Champion Mr.Kennedy vs Triple H vs Shawn Michaels

-WAR GAMES
Team Guerrero (Chavo Guerrero, Rey Mysterio, Great Khali, Leviathan, Big Daddy V) vs Big Bad Bastards (Kane, Kevin Thorn, Snitsky, Edge,
Undertaker)

-HARDCORE ELIMINATION CHAMBER (ECW CHAMPIONSHIP MATCH)
ECW Champion CM Punk vs Holly Devil vs Tommy Dreamer vs Boogeyman vs Mick Foley vs Balls Mahoney

GŁOSUJECIE PISZĄC POSTY. PODAJECIE 3 NAJLEPSZE WALKI: 1 MIEJSCE - 3PKT, 2 MIEJSCE - 2PKT, 3 MIEJSCE - 1PKT! MILE WIDZIANE UZASADNIENIE! ZAPRASZAM DO ZABAWY!

Vaclav - 2008-01-06, 13:15

Trudny wybór, ale trzeba go dokonać. Oto on:
1 miejsce - -WAR GAMES
Team Guerrero (Chavo Guerrero, Rey Mysterio, Great Khali, Leviathan, Big Daddy V) vs Big Bad Bastards (Kane, Kevin Thorn, Snitsky, Edge,
Undertaker)
2 miejsce - - AMBULANCE MATCH
3 miejsce - -CHAIRSHOTS FIESTA

IOOT_DZIKO - 2008-01-06, 13:49

-WAR GAMES
Undertaker)

Walka długa , ciekawa , i dobrze poprowadzona , emocjonowac sie przy niej można i to nieźle , poza tym same zasady podwyższają atrakcyjność.

-CHAIRSHOTS FIESTA

Już sama stypulacja walki sprawia , że chce się ją przeczytać , hehe , a do tego nie jest schrzaniony przebieg , a przy tego typu walce łątwo go zepsuć .

- AMBULANCE MATCH

Jako trzeci , wybieram ten match , obsada ciekawa , to też przyciąga ,a ale ogólnie w matchu duzo się dzieje i jesli zaczałeś czytać prkatycznie psychikazmusi cie bys skonczył , zakończenie emocjonujące i wynik do dytuacji pasujący no bo gdzież by tam jobbnąć Bastardów :P

maly619 - 2008-01-06, 18:09

1. Miejsce : -WAR GAMES
Undertaker)
2. Miejsce : - AMBULANCE MATCH
3. Miejsce : -CHAIRSHOTS FIESTA

Wszystkie walki były świetne, choć muszę przyznać, że pierwsze dwa miejsca przyznałem bez problemu, a co do 3 miałem problem, ale za ciekawą stypulacje wybralem Chairshot Fieste. Oczywiście liczę na coraz więcej walk o tak wysokim poziomie

luki - 2008-01-06, 18:16

1. WAR GAMES
Undertaker)

2. AMBULANCE MATCH

3. HARDCORE ELIMINATION CHAMBER (ECW CHAMPIONSHIP MATCH)
ECW Champion CM Punk vs Holly Devil vs Tommy Dreamer vs Boogeyman vs Mick Foley vs Balls Mahoney

Te trzy mecze przypadły mi najbardziej do gustu.
Przy okazji przepraszam wszystkich bookerów, że nie komentowałem gal, bo nie chciałem odkopywać starych tematów (późno zacząłem). Mam nadzieję się poprawić. :roll:

Rzeznik - 2008-01-06, 21:05

1. War Games
Big Bad Bastards vs. Team Guerrero - ciekawy, emocjonujący mecz z ciekawymi zwrotami akcji. Więcej takich meczy w nowym, 2008 roku!!! ;]
2. Chairshots Fiesta
Kane vs. Umaga - także ciekawy i emocjonujący mecz ze wspaniałym motywem 2 run-inów :D
3. Ambulance Match
RKO & Austin vs. Thorn & Snitsky - obsada nietypowa, ale nie przeszkodziło to w stworzeniu ciekawego meczu.

majonez - 2008-01-07, 22:38

1. WAR GAMES
Undertaker)

2. CHAIRSHOTS FIESTA

3. HARDCORE ELIMINATION CHAMBER (ECW CHAMPIONSHIP MATCH)

Przemk0 - 2008-01-08, 18:39

1 - WAR GAMES
Undertaker)

2 - CHAIRSHOTS FIESTA

3 - AMBULANCE MATCH

JPP - 2008-01-08, 21:58

1. AMBULANCE MATCH - taaaak... aż miło się wspomina, ta walka zrobiła na mnie cholernie dobre wrażenie :)

2.WAR GAMES - bye bye Ms GM :D

3.HARDCORE ELIMINATION CHAMBER (ECW CHAMPIONSHIP MATCH) - kompletna rozpierd****** :)