Attitude Wrestling Forum
Pierwsze Polskie Forum Pro-Wrestlingu

Ogłoszenia - Propozycje dotyczące forum

CzaQ - 2016-03-26, 11:04

Myślę, że byłoby za dużo kombinowania, ale na niektórych forach jest tak, że jak ktoś coś fajnego napiszę to przyznaję się piwo :-D To by było dobre ;D

luki napisał/a:
Ajj i tak samo z newsami

Luki Ty żyjesz :-O

Michcio napisał/a:
Wypowiadam się oczywiście w kwestii newsów. Co do sprawy "lajków", to są mi obojętne. Jednakże, podejrzewam, że faktycznie po ich wprowadzeniu liczba komentarzy spadnie do zera. Fajnie jednak poczytać komentarze pod przygotowanym przez siebie newsem. Dlatego też wstawiam newsy bez fotek dziewczyn i wtedy może są tylko 1 lub 2 "komenty" ale za to na temat

Myślę, że to nie ma takiego znaczenia. Po prostu jak coś jest wartego skomentowania to ludzie komentują. Sam niekiedy coś napiszę, rzadko bo rzadko, ale się zdarza. :)

VillainLee - 2016-03-26, 22:38

Cytat:
Myślę, że byłoby za dużo kombinowania, ale na niektórych forach jest tak, że jak ktoś coś fajnego napiszę to przyznaję się piwo :-D To by było dobre ;D

i to jest kolejny dobry pomysł :grin:
ja jestem "za" wprowadzeniem przycisku podziękuj w każdym dziale.
komenty nadal będą, przynajmniej ja tak to widzę.

Giero - 2016-03-26, 22:40

DM lee napisał/a:
Cytat:

W sumie dla mnie ok. Wtedy forum działałoby trochę na zasadach facebooka ;)

VillainLee - 2016-03-26, 23:01

Giero napisał/a:
DM lee napisał/a:
Cytat:

W sumie dla mnie ok. Wtedy forum działałoby trochę na zasadach facebooka ;)

a w dzisiejszych czasach, większość ma facebooka (nawet ja, choć nie wchodzę tam często, a wcześniej byłem na "nie" w kwestii zakładania tam konta)