Attitude Wrestling Forum
Pierwsze Polskie Forum Pro-Wrestlingu

Fed Fantasy - Respektować zawieszenia w WWE czy nie?

Luk - 2007-09-08, 09:46

Jestem za tym, aby respektowac zawieszenia i kontuzje.. Stworzy to mozliwosc wypromowania zawodnikow z mid-cardu, przez co na pewno bedzie ciekawiej. A kiedy zawieszeni wroca do federacji istnieje szansa na ciekawe angle. :)
JPP - 2007-09-08, 10:45

Moim zdaniem nie powinno się respektować ani kontuzji ani zawieszeń! To jest Wasze Fantasty a nie prawdziwe Gale. Zdawało mi się , że tutaj ma być wszystko inaczej niż w prawdziwym show... np. Cryme Tyme zwolnieni, no to może wieść im się inaczej np. zdobędą tag teamowy pas :P ipt :D
estevez - 2007-09-08, 11:11

JPP napisał/a:
np. Cryme Tyme zwolnieni, no to może wieść im się inaczej np. zdobędą tag teamowy pas ipt

póki co Cryme Tyme mają pasy Tag Teamowe :) zobacz w tutaj roster i champów RAW: http://forum.attitude.pl/viewtopic.php?t=10898

Luk napisał/a:
Jestem za tym, aby respektowac zawieszenia i kontuzje.. Stworzy to mozliwosc wypromowania zawodnikow z mid-cardu, przez co na pewno bedzie ciekawiej.

Wszystko fajnie, to dobry argument, tyle że jest pewien problem. Jeśli mi odpadnie, dajmy na to, 4 ważnych zawieszonych wrestlerów, to nie da się ukryć, że roster będzie za mały, żeby coś dobrego bookować, a już na pewno będzie mniej walk :(

Przemk0 - 2007-09-08, 11:49

JPP napisał/a:
Moim zdaniem nie powinno się respektować ani kontuzji ani zawieszeń! To jest Wasze Fantasty a nie prawdziwe Gale. Zdawało mi się , że tutaj ma być wszystko inaczej niż w prawdziwym show... np. Cryme Tyme zwolnieni, no to może wieść im się inaczej np. zdobędą tag teamowy pas ipt

To źle Ci się wydawało, oryginalne założenia WWE Fantasy zakładały respektowanie kontuzji zawodnika albo jego zwolnienia. Generalnie chodziło oto aby zobaczyć jak możnaby zabookować inaczej (lepiej) gale WWE mając do dyspozycji tych samych zawodników co WWE.

Jedna z wypowiedzi z starego tematu o WWE Fanstasy :

Sixkiller napisał/a:
Moim zdaniem powinno być tak, że jeżeli wrestler złapie kontuzje, to u nas też. Moim zdaniem bookerzy powinni mieć więcej swobody i powinny ich tylko ograniczać możliwości rosterowe. Czyli nie można sięgać po żadnych wrestlerów, którzy nie są zakontraktowani przez WWE.

Zatem moim zdaniem :

* Kontuzje - Oczywiście, że respektować przecież Wrestlerzy je czasem łapią i prawdziwi bookerzy też mają z tym problem.

* Zwolnienia - Gdybyście tego nie respektowali to oznaczałoby to złamanie podstawowej zasady WWE Fantasy. I w pewnym momencie wasz roster już nie nawet by nie przypominał tego aktualnego WWE. A wtedy to już równie dobrze można ten dział przenieść do Booking Zone.

* Zawieszenia - Myślę, że tutaj jest podobnie jak z kontuzjami. Pomyślcie, że stajecie przed podobnym problemem jak WWE.. Po śmierci Benoita pierdzielicie jakie to macie skuteczne testy antydopingowe.. itd itd.. i nagle w jednym z popularnych pism ukazuje się lista wrestlerów którzy jednak te sterydy wcinali i jakoś wasze testy przechodzili.. I co nie zawieszacie ich aby ratować swoją skórę ? Bookerzy WWE też mają teraz problem.. tak jak i wy jeśli te zawieszenia będzie cie respektować. Będzie bardziej realnie IMO.

Oczywiście możecie zmienić też założenia WWE Fantasy (prosiłbym po ustaleniu wszystkiego stworzyć temat w którym opiszecie zasady działania i przykleicie temat), no problem.. przecież to wasz dział.

Biggmac - 2007-09-08, 12:03

Po głębszym zastanowieniu się wychodzi na to że PrzemkO ma racje...panowie bookerzy zgadamy się na gadu co i jak

A w ogóle mógłby ktoś podać jakąś oficjalną liste zawieszonych zawodników?Bo póki co odebrano pasy Umadze i Morrisonowi a Kennedy nie okazał się synem McMahona. A co z resztą?Kogo w Fantasy używać nie będe mógł??

estevez - 2007-09-09, 00:11

w takim razie pomóżcie ustalić kto w końcu jest zawieszony a kto nie bo ja sie już pogubiłem